Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    336

Üye silindi 1004

İnsanlar bu yeni b.hakiyi hafife alıyor. Özellikle Dof'çular.
Dof kullanmadığı için. Onlara göre Dof bir şeyi kullanmıyorsa o şey işe yaramazdır. Dof uyanış kullanmasaydı ve ilk kullanan kişi Kata olsaydı "uyanışşşş ne yaaa" derlerdi.

Üye silindi 1004

Yeni haki elbet çok güçlü ama öyle tek mek de atamaz. O kadar da değil. :D Kid çok sağlam duruyor.
Kid bana çok sağlam gelmiyor ya. En son depresyona girip ağlamıştı falan bi garip. Ayrıca Luffy G3'le Kaido'yu ayıltmıştı. Sanırım Kid'in o kadar bile şansı olmamış.

Kid bana çok sağlam gelmiyor ya. En son depresyona girip ağlamıştı falan bi garip. Ayrıca Luffy G3'le Kaido'yu ayıltmıştı. Sanırım Kid'in o kadar bile şansı olmamış.
Luffy de yeri gelince ağlıyor ya, bir şey olmaz. Tayfası tarumar olmuş, o kadar da ağlasın yani. Kral haki vererek ayırdı gibi geliyor bana Kid'i. Luffy'ye yancı olmazsa severim bu çocuğu. O zaman Luffy'ye biraz zorluk da çıkarabilir belki.

Üye silindi 1004

Luffy de yeri gelince ağlıyor ya, bir şey olmaz. Tayfası tarumar olmuş, o kadar da ağlasın yani. Kral haki vererek ayırdı gibi geliyor bana Kid'i. Luffy'ye yancı olmazsa severim bu çocuğu. O zaman Luffy'ye biraz zorluk da çıkarabilir belki.
Oda novaları gözden çıkardı zaten. Kral Haki olmasa hiç gideri olmazdı zaten Kid'in. Kral haki mevzusu belki dedirtiyor fakat pek de umutlu değilim ben.

Kid, bize meyve gücünün farklı kullanımlarını göstermezse "Fujitora'nın meyvesi > Kid'in meyvesi" olur. Kid şu zamana kadar gördüğümüz kadarıyla sadece metalleri çekip itme kuvvetine sahip. Fujitora ise her şeyi çekip itebilir. İtebilirden kastım yer çekiminin yönünü değiştirip kendinden uzağa çekmesi vb. durumlar.

Fujitora'nın kapsayıcı bir meyve özelliği var gibi görünüyor, Kid'in güç dengesinde kendini hissettirebilmesi için farklı teknikler göstermesi lazım.

Kid'i Shanks aldı ise önemli değil de osuruktan adam Kid'i aldı ise kıyasa bile gerek yok

Kid vs Luffy görsek de şaşırmazdım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık