Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    336
Yoruma baktığımda eksik bir şeyler hissettim nasıl yazmışım diye düşünüp baktım ve haklı çıktım. Cümlenin kalan kısmını da alaydın yaptığım ironiyi anlardın :D :cool: Üzdü.
Ben ironi olduğunu anlamadığım için o kısmı almamıştım. Kid ile alakası yoktu Luffy kısmının,dedim eklemeyeyim hiç. Bir daha okuyunca anladım şimdi ironi olduğunu. İroniden anlamayan nesildenim sanırım. :D

Adamın gücü hakkımda bilgimiz 0'a sağdan yaklaşıyor ama B.hakisi Luffy kadar yok,meyve hakimiyeti düşük,dayanıklılığı daha az oluyor. Nasıl oluyor?

Yarın bir flashbackle Kaido savaşı gösterilir ve bu adam ah bile dedirtmiş olsa atak gücü, tek yemediyse de savunması Luffy'den yüksek olacak.

Adamın gücü hakkımda bilgimiz 0'a sağdan yaklaşıyor ama B.hakisi Luffy kadar yok,meyve hakimiyeti düşük,dayanıklılığı daha az oluyor. Nasıl oluyor?

Yarın bir flashbackle Kaido savaşı gösterilir ve bu adam ah bile dedirtmiş olsa atak gücü, tek yemediyse de savunması Luffy'den yüksek olacak.
Zaten yazılanları hemen hepsi tahminden ve beklentiden ibaret, gücü hakkında belki küçük bir kaç çıkarım yapılabilecek kadar bir bilgiye sahibiz, mesela Kid' in ittifak kurması dışında bir olayını duymadık ama gördük ki Urogue, BM' nin önemli bir adamını indirmiş. Bu eksik bilgiyle şimdilik Kid' in Luffy kadar gelişmediği gibi bir çıkarım yaparım ben, beklentilerim de bu yönde olduğu için.
Dediğim gibi eksik bir bilgi bu, belki de ileride Kid' in King' le denk dövüştüğü gibi bir bilgi gelecek önümüze, onu da o zaman konuşuruz.

Zaten yazılanları hemen hepsi tahminden ve beklentiden ibaret, gücü hakkında belki küçük bir kaç çıkarım yapılabilecek kadar bir bilgiye sahibiz, mesela Kid' in ittifak kurması dışında bir olayını duymadık ama gördük ki Urogue, BM' nin önemli bir adamını indirmiş. Bu eksik bilgiyle şimdilik Kid' in Luffy kadar gelişmediği gibi bir çıkarım yaparım ben, beklentilerim de bu yönde olduğu için.
Dediğim gibi eksik bir bilgi bu, belki de ileride Kid' in King' le denk dövüştüğü gibi bir bilgi gelecek önümüze, onu da o zaman konuşuruz.
Luffy ile paralel bir hikaye yazmış Oda Kid için. Gerek timeskip öncesi gerek New World içindeki ilerleyişleri birbirine benziyor. Şimdi ise aynı Yonko'nun esiri olma ihtimalleri çok yüksek.

Oda Kid üzerinden bir hikaye kurdu ise Luffy diğer tüm karakterlere farkını koyacağı noktaya kadar Kid ile olan dengelerinin bozulacağını düşünmüyorum.

Oda çizmediği savaşlar için pek dengeli hikayeler yazmıyor. Kid kolunu kime,nasıl kaybetti flashback görmeden benim için pek bir önemi yok.

Bu arc içinde bu konu cevabını bulacak zaten.

Luffy ile paralel bir hikaye yazmış Oda Kid için. Gerek timeskip öncesi gerek New World içindeki ilerleyişleri birbirine benziyor. Şimdi ise aynı Yonko'nun esiri olma ihtimalleri çok yüksek.

Oda Kid üzerinden bir hikaye kurdu ise Luffy diğer tüm karakterlere farkını koyacağı noktaya kadar Kid ile olan dengelerinin bozulacağını düşünmüyorum.

Oda çizmediği savaşlar için pek dengeli hikayeler yazmıyor. Kid kolunu kime,nasıl kaybetti flashback görmeden benim için pek bir önemi yok.

Bu arc içinde bu konu cevabını bulacak zaten.
Biraz Kid' e haksızlık ettim. Oda her zaman Law, Luffy ve Kid'i ayrı bir yere koymuştu zaten, gördük ki birisi Luffy için çok önemli bir müttefik oldu diğeri de en büyük rakibi. Müttefik olmak için çok şey gerekmiyor ama rekabet söz konusuysa hemen hemen eşit seviyelerde olmaları lazım. Açıkçası Kid' in boş çıkması benim için de hayal kırıklılığı olur, böyle bir şey beklemiyorum. Yine de şimdilik Luffy' yle Kid' i aynı kefeye koyamıyorum. Luffy' yi zorlar diyeyim.
Kid, Zoro'dan sonra en güçlü novadır. Lütfü'yü zorlar.
Killer dış kapının dış mandalı mı? :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık