Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Eski Amazon Lily Kraliçesi Shakky

Ya Tutarsa?

• Tutabilir, olasıdır.

Kullanılan: 39 61.9%
  • Tutmaz, saçmalıktır.

Kullanılan: 24 38.1%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Kurehanin boğalı tişörtü daltondan dolayıdır
Kujalar her türlü yılancı başka hayvanlar yok gemileriyle yaylarıyla ki eski kralicede yılan kullanıyor. O kısım zorlama.

Kurehanin boğalı tişörtü daltondan dolayıdır
Kujalar her türlü yılancı başka hayvanlar yok gemileriyle yaylarıyla ki eski kralicede yılan kullanıyor. O kısım zorlama.
Evet Dalton'un zoanı bizondu. Doğru diyorsun tişört olayı için, hayret nasıl gözden kaçırdım.
Kujaların eski kraliçesinin de yılan kullandığı kesin mi? Net bir şekilde geçiyor mu bu bilgi?

Shakky Rayleigh'in karısı diye ne zaman geçmiş yav mangada? En az 4-5 kere okumuşumdur, hiç mi hiç hatırlamıyorum. Yahu bu kadın değil miydi Rayleigh nerede diye sorulunca "6 aydır ortalarda yok, yeni bir kadın bulmuştu en son, onun yanındadır" diye anlatıyordu güler yüzle. Bir hata var orada beyler.

Shakky Rayleigh'in karısı diye ne zaman geçmiş yav mangada? En az 4-5 kere okumuşumdur, hiç mi hiç hatırlamıyorum. Yahu bu kadın değil miydi Rayleigh nerede diye sorulunca "6 aydır ortalarda yok, yeni bir kadın bulmuştu en son, onun yanındadır" diye anlatıyordu güler yüzle. Bir hata var orada beyler.
"One Piece Manga and Anime — Vol. 51 Chapter 498 and Episode 392, Shakuyaku calls Rayleigh "Uchi no hito" (うちの人; lit. person of my household), revealing that the two are a married couple."
Uchi no hito ise japonca da benim kocam anlamına çıkıyor. Niye açık bir ilişkileri olamaz mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık