Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Erina vs Rindo

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    21
Yener diyorsunuz da bir tane teknik bir tane adam gibi yemeği yok kızın, Megumiden balık temizlemeyi öğrenecek nerdeyse siz hala Erina alır diyorsunuz..

Erina kahvedeki adamlar gibi çay söylersin o derki bana da söyle tam bir yancı hiç bir şey yapmaz gün sonunda ana karakter olduğu için o seçilir yani seçende annesi ne kadar objektifse artık böyle olsa bende herkesi yenerim.

Sen yanlış insanı yanlış şeyle savunuyorsun :D
Şokugekiyi yener demene bir şey demedim dikkat edersen ben de aynısını dedim ama karakteri rezalet.
Rindou gibi 1.ye sırtını yaslayıp ilerlemedi.:(

@Wataame Daisuki

Seninki parazit bir yaşam sürmüş. Bir de çalışmadan 2. oldu diye ovuyordunuz. 1. ye bilmediği her şeyi sınav akşamı soran fırsatçıdan başka biri değil. Okul bittikten sonra da hiç aramamıştır kesin.

Yener diyorsunuz da bir tane teknik bir tane adam gibi yemeği yok kızın, Megumiden balık temizlemeyi öğrenecek nerdeyse siz hala Erina alır diyorsunuz..
Erina Soumanın teknikerini kopyalayıp daha iyi hale getiriyor işte cane. Bir yanıyla Rindou Soumayla savaşıyor aslında.

@Wataame Daisuki

Seninki parazit bir yaşam sürmüş. Bir de çalışmadan 2. oldu diye ovuyordunuz. 1. ye bilmediği her şeyi sınav akşamı soran fırsatçıdan başka biri değil. Okul bittikten sonra da hiç aramamıştır kesin.
Ohoo! Tsukasa sırtını Rindouya dayıyor asıl. İki üç sayfalık kısa bölümü bile atsam herkes anlar bunu :D

@Wataame Daisuki

Erina gibi millete tepeden bakmıyor en azından kızın torpili de yok kankası üzülmesin diye Azamiye boyun eğdi.. Senin ki gibi arkası sağlam değil napsın? Parazit dediğin Erina olmasın hem dede hem baba hem Soma’nın babası ulan Erina bütün okulun sırtından geçiniyor, onun bunun tekniklerini kopyalıyor vizyon sıfır, karakter sıfır :)

@Wataame Daisuki

Güzel gömüyorsun yaratıcı gömüyorsun ona güldüm. :D Rindo daha hoş karakter ama yemek bazında bende de hayal kırıklığı yarattı finalde.

1 numara Soma'ya yenilmez 2 vs 2 bile olsa yenilgi alındıysa Erina mat etmiştir malesef onu. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık