Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. Marshall D. Teach (Karanlık Meyveli)

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    149
Teach çoook hafife alınıyor. Son gördüğümüz Enel'e yenilecek falan :/

Enel'in yıldırımını yiyip hayatta kalan çok kişi var. Kaldı ki Teach inanılmaz dayanıklı ve anormal bir vücuda sahip biri.

Teach mallığından dolayı ilk saldırıları yer ama sonradan alışır o duruma. Ondan sonra meyvesiyle yıldırımları yutmaya başlar. Denk getirip vurduğunda ise Enel'in aklı şaşar.

Enelin milyon voltları kimseyi öldürmüyor. Skypia daki güçsüzlerden bahsediyorum. Usopp bile ölmedi o haliyle. Doğal olarak Teachi gıdıklar ancak. Ha şöyle olabilir Enel Ada yok edebiliyormuş, O yeteneğiyle Teachin üzerinde durduğu karayı yok ederse Teach'i okyanusa düşürebilir. Ama o kadar uzun sürede Teach de armut toplayacak değil, dolayısıyla eneli ne kadar sevsemde Teach rahat rahat alır.
Öldürse ne olur öldürmese ne olur, Luffy şu ana kadar kimseyi öldürdü mü? Ezik mi Luffy? Adam yıldırım attığını direkt bayıltıyor. One Piece gibi bir evrende bayıltmak ne demek? Adamın meyvesi görülen noktalarda kimseyi öldürmedi diye işlevsizmiş gibi konuşuluyor ya bitiyorum :D Luffy gibi lastik olması haricinde elektririp yiyip de şiftahı kaymayna yok koca arcta, tek atmadı diye it köpek muamelesi yapılıyor :D

Öldürse ne olur öldürmese ne olur, Luffy şu ana kadar kimseyi öldürdü mü? Ezik mi Luffy? Adam yıldırım attığını direkt bayıltıyor. One Piece gibi bir evrende bayıltmak ne demek? Adamın meyvesi görülen noktalarda kimseyi öldürmedi diye işlevsizmiş gibi konuşuluyor ya bitiyorum :D Luffy gibi lastik olması haricinde elektririp yiyip de şiftahı kaymayna yok koca arcta, tek atmadı diye it köpek muamelesi yapılıyor :D
Sen kim yener diyorsun MoP?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık