Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. Magellan

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    94
Verdiğim verilere karşı tek bir verin bile yok ama boşuna atıp tutuyorsun.

Aptala anlatır gibi tekrar edeceğim, o meyve bizim dünyamızda olsa tanrı olurdu, ama mangaka sayesinde çöp bir meyveden farksız.

Enel'in mantrası gayette sıradan! O nefret ettiğiniz küçümsediğiniz Usopp bile hakisiyle neredeyse on kilometre uzakta olan kocaman bir KALEDEKİ insanı bulabiliyor, bulmayı geç vurabiliyor! Hem de lastikten bozma bir sapanla! Usopp'un hakisi Enel'in hakisinin onlarca katı!

Ganfall tek yiyor, ama o da bir saate kalkıyor??? Ayrıca Ganfall kim Magellan kim. Ganfall ile Magellan aynı ligi geç aynı klasmanda bile değiller! Hatta aynı dalda bile değiller. Skypiea'daki tüm karakterler birleşse bırak Magellan'ı Magellan'ın hapishanesinin o akılsız Zoan meyveli hayvanlarının dahi yanından geçmeyi bile umamazlar! Magellan amiral seviyesi bir karakterdir.

Amirallerle felan kapışamaz. Yaşlı Garp buna fiskeyle tek atar, iddia ediyorum.
Sakin ol biraz. Ben sana dostum diye hitap ederken ağzımı bozdurtma burada. Her Neyse.

Ada yok eden meyveyi sen çöp demeye devam et. İyi günler.

Dediğim gibi, tek bir verin bile yok. Atıp tutuyorsun.

Söylediklerime karşı cevap veremeyince kabul etmek yerine kaçıyorsun.
Usopp'un hakisinden bahsediyorsun Usopp ile Saray arasında ki uzaklıktan çok çok çok daha fazla bi uzaklıktan bütün adayı duyabiliyor insanların fısıldadığını dahi duyabiliyor 1 insanı değil yüzlerce binlerce insanı duyabiliyor aynı anda sen böyle bi yeteneği Usopp'un hakisi ile karşılaştırıyorsun.

Tek bir verim yok mu ? Skypia arc'ını birdaha oku. Enel tek saldırı ise ada yok ediyor sen bana ona tek atamadı buna tek atamadı diye savunuyorsun. 20 milyon volt Enel'in meyvesinin 10'da biri gücünde. Hatta dahada küçük bir oran olabilir.

Ayrıca ben gayet sakinim oysa sen insanlara fikrini dayatıyorsun. Senin gibi biriyle neyi tartışayım ben ? Dön Skypia arc'ı tekrar oku belki ozaman konuyu daha doğru yorumlayabilirsin. Daha uzatmanın manası yok. İyi günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Enel ada felan yok etmiyor. Hala atıp tutuyorsun, oh, pardon. Atıyorsun ama bu sefer tutamadın diye düzeltiyorum.

Skypiea adası bu. Enel'in yok ettiği alan ise sağ alttaki yapay buluttan olan alan Angel Beach. Skypiea'nın çok ama çok küçük bir kısmı.

Dediğim gibi, atıyorsun.

Enel ada felan yok etmiyor. Yok ettiği alan bir kilometre çapında bile yoktur, hala atıp tutuyorsun, oh, pardon. Atıyorsun ama bu sefer tutamadın.

Skypiea adası bu, Enel'in yok ettiği alan ise sağ alttaki yapay buluttan olan alan Angel Beach. Skypiea adasının çok küçük bir kısmı. O küçük kısım bir kilometre belki vardır.

Dediğim gibi, atıyorsun.
Skypiea'yı küçük bir ada olarak görmen ne kadar üzücü :(

Sen bi köşede Enel'i kötülemeye devam et. Enel kiim Usopp kim. Usopp-Sama'nın tek saldırısı Enel'i korkudan öldürür. Hatta korkudan kendini canlandıramaz bile. Peh. Hele Hakileri bir olur mu hadi canım ordan kim sallıyor Katakuri bile Usopp'un yanında solda sıfır. :D

Sakin olun arkadaşlar. Yorumlarınızda karşı tarafı tahrik etmemeye ve hakaret etmemeye özen gösterin lütfen.

Açık alanda dövüşürlerse Magellan'ın Enel'i (beyni olduğunu ve bunu kullanabildiğini varsayıyorum) yenme ihtimali yok bence. Buna karşın Enel'in yıldırımları az biraz bile etki etse sürekli saldırarak Magellan'ı indirebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık