Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. En Kötü Nesil Korsanları

Kami Enel kimleri yola getirir?

• Kullanılan toplam oy
    160
Luffy hayatının tekini atar. Best tek of One Piece
Kid ctleniyor.metal her yanı. One piece mantığına göre bu hoş bir olay değil. Çok hızlıda değil.
Law ile kafa kafayalar.Bence law zekasıyla alır.
Zoro teq
Oruç yanına gelemez gibi. Şok manyağı olur.
Apooda uzakçı. Enel uzakçkları yok eder.
Bege Raigo yer kafasına.
Sanji teq atar.
Killer alabilir.
Hawkins tokat manyağı yapar. Saman adam sonuçta.
Bonney yenilir.
Drake teq atar.
Koby belli olmaz.
Jack alır bunu sanki çok yavaş ama olsun.
Teach teq

Luffyi hiç bir ankete koymamak lazım aslında. Luffy her şekilde herkesi alma potansiyeline sahip lastik karakter. Senaryoyu sündürerek her türlü aldırabilirsiniz. Onun haricinde enel, teach ve lawı alamaz onlarda meyvesinin getirdiği avantajlardan dolayı.

Fikrim değişti önceden sadece Korkuluk u alabilir diyordum. Şimdi Kid i de alır diyorum. Bu ikisi açık hedef kendi meyvelerinden dolayı. Diğerlerinin çoğuna dokunamaz bile. Bege yi belki gıdıklayabilir. Bonney yemler Enel i çocuk yapar atar kenara. Malum Enel Tanrı sanrıları yaşıyor konuşarak yağlayarak yanına varmak çok kolay. Urouge Reisle zaten dövüşmeme ihtimalleri var. Kalanlarda Op Novalar zaten.

Korkuluk tek bile yiyebilir sağlam bir şoka tüm voodoo canlarıyla beraber yana yana gider, Kid de malum paratoner dikkat etmezse tek bir büyük saldırıda o da gider. Nanay yani

Son düzenleme:
Düşününce Kid'in meyvesi Enel'e çok ters. Demir elektriği iletiyor sonuçta. Kid bir şekilde yenilse şaşırmazdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık