Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. Amazon Lily

Kadınlar Enele ok atınca ben nasıl olsa Kami'yim dokunulmazım deyip kaçmayacak kafasına yiyip geberip gidicek.

enel ben kamiyim ayaklarına yatıp artistlenirse kevgir ederler... yoksa enelin gözlem hakisi serideki en iyi hakilerden biri ve en hızlı meyve kullanıcıları arasına rahatlıkla girer.. adam olsa zor alırlar:D

Eneli asgari ücretle işe başlatırlar.Adam teke tekte dövüşte şamar oğlanı olmuş 2 seneki önceki Luffy'den.Ne kadar belirsiz haki kullanıcısı ve Hancock'u dağıtacak.Yok öyle bir dünya.

luffy nin g2 siz haliyle adada nasıl cirit attığını gördükten sonra çöpleri hesap etmeye bile değmez diye düşünüyorum... asıl sorun hammock olur enel açısından... herkesin kendi hayal dünyası işte:respect:

Normalde ödül'e göre yargılamak doğru olmaz ama arada çok büyük bir fark var Enel Mavi Deniz'de olsa Ödülü Hancock'un yaklaşık 5 katı falan :D

G2'siz Luffy'den güçlü G2'li Luffy'den güçsüz bir adam, daha önce hayatında darbe yememiş b.haki den bihaber. Enel'e tecavüz eder bu karılar. Şu sarı saçlı kızın okuna bakar Enel'in olayı, Hancock kasmaz bunun için kendini.

Not : Ayrıca bu adamın ödülü 500,000,000 değil. Oda bu adamın mavi denizde güçleneceğini varsayarak 500,000,000 dedi. Skypiadaki daha hayatında darbe yememiş birisi o yüzden Yeni dünyada fazla iş yapamazdı. 500,000,000 olacak potansiyelde. O kadar ilerleyebilirse bu da Ace kadar güçlü olacağına işarettir ama One Piece'de yıldırım o kadar fazla etki yaratmıyor gibi.
Arasında bir fark yok. "Bu adam Mavi denizde 500.. ödül değerine ulaşabilir" Oda açık ve net belirtmiş.
Eğer sen Oda'dan daha yaratıcıyım diyorsan , 100.. ödüle bile çıkamaz diyebilirsin.:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık