Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
Konuyu düzenledim tekrar Moria ve Wb korsanlarını da ekledim.. :oleyo2:
Moria korsanlarının vasıfsız ne yanı var? :ehe:
Zaten tayfanın çoğu zombi, Moria tarafından kontrol ediliyorlar.
Tayfada Hogback gibi çok başarılı cerrah var adam tüm zombileri yapan kişi. Oars ve Ryuma'yı yıllar sonra bedenini düzeltmiş üstüne Oars'ın bedenini baya geliştirmiş, kokpit falan eklemiş Moria savaşırken kullanabilsin diye.
Absalom sapık olsa da gene faydasız bir eleman değil. Ölmeden önce gazetecilik falan yapıyordu milleti gizliden izleyip haberlerini yapıyordu.
Perona da Meyvesi çok işlevsel biri. Usopp olmasaydı orası bizimkilere mezar oluyordu.
Moria da bu zombilerin gücünü sağlayan asıl adam zaten. Adam Ryuma'yı, kılıcını ve Oars'ın bedenini falan bulmuş. Kendisi de o zaman Shichibukai idi. Diğerlerinin yanında zayıf gibi görünebilir ama Shichibukailer zaten çok güçlü korsanlardı, kendisi de keza öyle.

Moria korsanlarının vasıfsız ne yanı var? :ehe:.
Ben anket açtım, bana kalsa doffy samaninda vasifsiz bir tayfasi yok.. Ayrintili baksak hepsinin yaptigi iyi şeyler vardir.. bir çok insan o niye yok bu niye yok diye sorabilir. Oy veren olacaktir, kimisi güç beğenmez kimisi karakteri ya da kaptanı.. Big Mam da Yonkou ama gordugun gibi..
KONUYA WB KORSANLARI EKLENMİŞ
Konumda boş yapma..

Ben anket açtım, bana kalsa doffy samaninda vasifsiz bir tayfasi yok.. Ayrintili baksak hepsinin yaptigi iyi şeyler vardir.. bir çok insan o niye yok bu niye yok diye sorabilir. Oy veren olacaktir, kimisi güç beğenmez kimisi karakteri ya da kaptanı.. Big Mam da Yonkou ama gordugun gibi..

Konumda boş yapma..
Sen de Ace'in tayfayı da ekle.

Konumda boş yapma..
Yazdığın mesaji ikazlı yapmadığın için yardımcı oldum. Yargısız infaz a gerek yok. :mad:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık