Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
Hiçbir şey yapmasa sadece varlığı bile tayfanın seviyesini yükseltiyor. Karizması yeter.

Eksik yazmışım onu övüyordum Croco`yu aslında. Epey de işlevli adamlar var altında, mr 1. nerdeyse kendisiyle aynı güçte. Yani Croco seviyesinde biri bundan daha iyi bi oluşum kuramaz.
Ha övdün mü? :D kdjalskjdak İşte ben de o kurdukları arasında en göze batanları ekledim, çok eskiden bir konu valla düzenlense iyi olurda :D

Yav bazılarının çok saçma yorum yaptığını görüyorum arkadaşlar, Robini sevebilirsiniz ama zaten ben bu konuyu açarken kişisel olarak yazdım.. Yani forumda çoğu insan nasıl Usopp ya da peluş a vasıfsız diyor ve bir çok insan itiraz ediyorsa buda öyle bir şey.. Enel korsan değil bir şey değil seçenek olsun diye ekledim, konunun bir başını okuyun lütfen asdlşasdkakjl

Kalp korsanları niye var ki? RPG oyunlarda heves edip yanına yoldaş alırsın ama bir boka yaramazlar ve sürekli beslemek zorunda kalırsın ya hani. Bu adamlar da o hesap.

Kaptan - Tayfa arasındaki orana göre dersen kaptanın yanında en çöp kalan tayfa Dof. Yok seviyesine göre en işlevsiz tayfa dersen Hordynin tayfa heralde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık