Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
O minkler Kaido'nun adamlarını da dövüyordu ama. Sorun reiste değil ki, sorun minklerde. Fazla güçlüler. :D
İşte Jean da anca askerlerle falan vs atar heralde. :flaugh: Benim başka bir beklentim var. O yüzden bu yaşananları kendi lehime karşı kullanıyorum. Law'ın zaten kaptanlık vasfını yerine getirdiğini düşünmüyorum ki Law, Luffy'nin kaptanlığını gördükçe etkileniyor.

Şu da ilgimi çekmişti. Tayfasına hiç mi bir şey öğretmez, bir şeyin bilgisini vermez bilmem ki. :bilmem: Kalp korsanları da bir yerde bir şekilde şaşırtsınlar bizi madem.

İşte Jean da anca askerlerle falan vs atar heralde. :flaugh: Benim başka bir beklentim var. O yüzden bu yaşananları kendi lehime karşı kullanıyorum. Law'ın zaten kaptanlık vasfını yerine getirdiğini düşünmüyorum ki Law, Luffy'nin kaptanlığını gördükçe etkileniyor.

Şu da ilgimi çekmişti. Tayfasına hiç mi bir şey öğretmez, bir şeyin bilgisini vermez bilmem ki. :bilmem:

Kız onu nasıl anlatsın bakın hava değişirse içinden Kaiodu mu çıkacak desin.. :D Law güçlü bir şey geldiğini hissediyor ya da direk Kaidou olduğunu biliyor. :D

Kız onu nasıl anlatsın bakın hava değişirse içinden Kaiodu mu çıkacak desin.. :D Law güçlü bir şey geldiğini hissediyor ya da direk Kaidou olduğunu biliyor. :D
Haha Kaido'dan bahsedebilirdi. Ejderha formunun olduğunu vs. Hissetme durumu yoksa nasıl öğrendiyse durumunu anlatabilirdi. Ben tayfasına Doffy planlarından bile bahsettiğini hiç sanmıyorum. Law kendi başına iş yapıyor. :hhh:

Şundan bende az biraz şüpheliyim çaktırma.. :D
Onu da neden söyledim. Zou'da ki karşılaşmalarında Bepo, " Kaptan gazetede okudum Doffy'i yenmişsiniz." diyor. Mantıken planlardan haberi olan gazeteden okudum demez. :hhh:

Ha bildikleri plan beklenenden erken gerçekleşmişse yine gazeteden okudum demez. Planların erken gerçekleşmedi mi falan orada başka sohbet döner. :hhh:

Şu da ilgimi çekmişti. Tayfasına hiç mi bir şey öğretmez, bir şeyin bilgisini vermez bilmem ki. :bilmem: Kalp korsanları da bir yerde bir şekilde şaşırtsınlar bizi madem.

Aynen. Pleasures denen ayak takımını döverler artık. :D

Şaka bir yana adamın kendi tayfasını taktığı yok ki zaten. Yanında süs diye gezdiriyor işte. :D Yani Law bile adamlarına inanmıyorken okuyucunun bir şey yapmalarını beklememesi gayet normal aslında. :D Bakalım. Jean Bart işin şakası. Asıl patlamayı Bepo'dan görsek yine yeter valla. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık