Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Üzücü Ölüm

En çok üzüldüğünüz ölüm sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    264
Netero, Wb, L, İtachi, Jiraiya. Bunlar ölecekleri doğru zamanı beklemek için yaşıyorlardı zaten. Hadi listeden L için bu geçerli değil de diğerlerinin ölümü üzücü ama saygın oldu.

Dr. Hiluluk'un sahnesini okuduğumda benim içimde kapanmayan bir yara açacağını tahmin edememiştim.

"Hey! When do you think a person die?"

Dr. Hiluluk'un sahnesini okuduğumda benim içimde kapanmayan bir yara açacağını tahmin edememiştim.

"Hey! When do you think a person die?"
Aynen öyle, reis ne öldüydü be. Çok kaliteli öldü. Bu ankette olsa Jiraiya ile kapışır. Ace'in ölümü de yürekleri dağladı ama ölenden çok kalana üzüldük lan. Luffy'nin o halleri hala daha adamın boğazını düğümler.

Sadece One Piece için konuşursak;

Hiluluk karakteri ve onun ölümüne kadar giden olaylar dizisi, Chopper'ın bitap halde ona verdiği zehirli mantar vs vs . Hepsi çok hüzünlüydü ancak ölümünün kendisi o kadar değildi çünkü kendi şartlarında, kendi istediği gibi öldü. Hüzünlü değil demiyorum elbette ancak en baştan beri kendisi koydu ölümünün kurallarını dahi.Öte yandan daha önüne geçilemez, talihsiz ve haksız sebeplerle ölenler oldu. Bellemere, Brook'un tayfasının bir bir ölüşü, Jaguar D Saul Netero'nun ölümü de Hiluluk'u andırıyor. Hatta onunki hüzünlü falan değil aksine manyakça idi. Meruem'in ölümü çok çok daha hüzünlüydü.

Şıklardaki Ace, Yamamoto, Yagami Light, Netero seçenekleri (özellikle Ace ve Raito) konuyu açanın ya çok erken ya da sağlıklı olmadığının göstergesi gibi :D

Bir ton inanılmaz anlamlı ve hüzünlü ölüm var anime, manga aileminde.

Şıklar üzerinden gidilecekse açık ara Jiraiya'nın ki en anlamlı, hüzünlü ve epik olandır.

Aynı sayfada iki yorum ayıp olur diye beklemek istedim ama dayanamadım.

Bir diğer etkilendiğim ölüm sahnesi yine One Piece'den; Rosinante! Law çılgınlar gibi ağlarken meyve etkisinin gitmemesi ve Law'ın yakalanmaması için ölümünü an be an geciktirme isteği... Ah Corazon ah!

"Law, nothing and no one will limit you!"

Aynı sayfada iki yorum ayıp olur diye beklemek istedim ama dayanamadım.

Bir diğer etkilendiğim ölüm sahnesi yine One Piece'den; Rosinante! Law çılgınlar gibi ağlarken meyve etkisinin gitmemesi ve Law'ın yakalanmaması için ölümünü an be an geciktirme isteği... Ah Corazon ah!

"Law, nothing and no one will limit you!"
En epik sahnelerdendi. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık