Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Üzücü Ölüm

En çok üzüldüğünüz ölüm sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    264
Wb'de üzüldün mü la yoksa kahkaha mı attın?
Wb ye üzüldüm lan .. Adamın ne suçu vardı.. Egolu Ace yüzünden oldu hepsi...
Gerçi Marco malıda doktormuş ve çevresindekileri belli bir oranda iyileştirdiği halde orada neden Wb yi iyileştirmedi acaba en azından Squardo nun sapladığı kılıç yarasını iyileştirebilirmiş. :D

Wb ye üzüldüm lan .. Adamın ne suçu vardı.. Egolu Ace yüzünden oldu hepsi...
Gerçi Marco malıda doktormuş ve çevresindekileri belli bir oranda iyileştirdiği halde orada neden Wb yi iyileştirmedi acaba en azından Squardo nun sapladığı kılıç yarasını iyileştirebilirmiş. :D
O ara Marco'nun doktor olduğunu Oda bile bilmiyordu.:D Hem WB'yi Dofy yıllarca zehirledi, ne büyük adam ya.:D

O ara Marco'nun doktor olduğunu Oda bile bilmiyordu.:D Hem WB'yi Dofy yıllarca zehirledi, ne büyük adam ya.:D
En üzücü Ace be. :( Öyle bir ölümdü ki adamın ölümüyle birlikte büyük bir nefret dalgası oluştu.Küfredenler ne kadar üzülmüş sen düşün artık. :) Yediden yetmişe herkesi etkiledi.Zoro gibi herkesçe sevilen bir adamdı öncesinde etkisi o yüzden çok büyük oldu diye düşünüyorum.

Bu adamı öldürdük bari çakmasını satalım diye de hemen üretime geçti mangaka zaten. :S

Bu arada Marco olayında haklısın Oda da yeni öğrendi. :D

Doktor Hiluluk ve Going Merry OP’de baya üzmüştü beni. WB ununu eleyip ipini asmış bir adam, vadesi dolmuştu zaten. Ace konusunda kurtulduktan sonra Luffy ile beraber koştuklarını gösteren bir flashback ve arkasından yine beraber koşuşları beni etkilemişti, toprağı bol mekanı cennet olsun sıpanın. Diğer serilere gelirsek yarım yamalak izlediğim Naruto’da Jiraiya’nın ölümü çok sarsıcıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık