Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Merak ettirmeyi başardın.:) Daha önce de tavsiye edilmişti bana. Biraz İhsan Oktay Anar kitapları havası aldım tanımlamandan. Okuduğum kitap bitince buna başlayayım artık.
Ben de tavsiye üzerine başladım. Evet, ''Puslu Kıtalar Atlası''na benzeten çok insan var, hayal/gerçek muhabbetlerinden dolayı.

Filibeli Ahmed Hilmi - A'mak-ı Hayal. Muazzam bir kitap. Türk Edebiyatı'nın en önemli eserlerinden birisi bana göre.
Maalesef çoğunluk bilmez. Okullarda okutulmaz. Kitabın bir tasavvuf yolculuğunu anlatması bunların sebebidir muhtemelen.
Kitap için tasavvufi-fantastik diyebilirim sanırım. Çok değişik bir kitap. Dili de çok güzel.

Orta okulda okumuştum yanılmıyorsam. İlkokul da olabilir. Çok güzel bir kitaptı.
Berzah alemi kısmı çok iyiydi.
Ama benimki Kaknüs Yayınları değildi. Google'dan araştırıp baktım. Ataç Yayınlarıymış. Resminden buldum tabi.

Filibeli Ahmed Hilmi - A'mak-ı Hayal. Muazzam bir kitap. Türk Edebiyatı'nın en önemli eserlerinden birisi bana göre.
Maalesef çoğunluk bilmez. Okullarda okutulmaz. Kitabın bir tasavvuf yolculuğunu anlatması bunların sebebidir muhtemelen.
Kitap için tasavvufi-fantastik diyebilirim sanırım. Çok değişik bir kitap. Dili de çok güzel.

Geçen yaz kitabın cep boyunu almıştım, halada çantamda durur bazı bölümleri açıp tekrar tekrar okurum,çizgi romanınıda yapmışlardı ama alıp okuyamadım daha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık