Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Onagh

Emile Zola - Hayvanlaşan İnsan

Saplantılı bir adam, hayatına giren tüm erkeklerin felaketi olan bir kadın, arkadaşının eşiyle ilişki yaşayan ama sadakati ilginç bir şekilde arkadaşına olan yakın arkadaş ve kendi çıkarlarını adaletten de önde tutan bir yargıç.

Bastırılan, belki yok sayılan şiddet eğilimi hangi hallerde ortaya çıkar temalı oldukça ağır bir dram.

Nasıl buldun analizlerini ?
Çok güzeldi. Bildiğin malûm birilerini anlatıyor.

Şu alıntı çok güzel.

Kitleler kuvvete saygı duyarlar, yönelimleri ve sevgileri her zaman iyi yöneticilere ve krallara karşı değil, kendilerini her zaman baskı altında tutan zorbalara karşı olmuştur.

Şu da.

Kitlelerde körü körüne inat, hoşgörmezlik ve dini duygular üzerinden şiddetli propaganda vardır. Alkışladıkları kahramanları onlar için ilah gibidir.

Çok güzeldi. Bildiğin malûm birilerini anlatıyor.

Şu alıntı çok güzel.

Kitleler kuvvete saygı duyarlar, yönelimleri ve sevgileri her zaman iyi yöneticilere ve krallara karşı değil, kendilerini her zaman baskı altında tutan zorbalara karşı olmuştur.

Şu da.

Kitlelerde körü körüne inat, hoşgörmezlik ve dini duygular üzerinden şiddetli propaganda vardır. Alkışladıkları kahramanları onlar için ilah gibidir.
O zaman okuyayım yakın vakitte. Teşekkür ediyorum

Üye silindi 5781

Öyle çok büyük kitap okuma alışkanlığım yoktur ama elimden geldiğince okumaya çalışırım.
En son okuduğum da Dan Brown'un serisinden Da Vinci'nin şifresiydi. Ben sondan başa doğru gittim , geç keşfettim çünkü. Adamın romanları gerçekten harika , son kitabının sonu adeta ağzımı açık bırakmıştı. Eğer One Piece gibi okumadan bile acaba bu şöyle mi olacak , şu böyle mi olacak diye düşünmek istiyorsanız Dan Brown'un her kitabını öneririm

Öyle çok büyük kitap okuma alışkanlığım yoktur ama elimden geldiğince okumaya çalışırım.
En son okuduğum da Dan Brown'un serisinden Da Vinci'nin şifresiydi. Ben sondan başa doğru gittim , geç keşfettim çünkü. Adamın romanları gerçekten harika , son kitabının sonu adeta ağzımı açık bırakmıştı. Eğer One Piece gibi okumadan bile acaba bu şöyle mi olacak , şu böyle mi olacak diye düşünmek istiyorsanız Dan Brown'un her kitabını öneririm
Cehennem dışındaki tüm kitaplarını okudum :D En çok hangi kitabını beğendin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık