Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Monte Kristo Kontu efsane ya. Ben fazla kitap okumayı sevmem, genelde Rus yazarlar okurum okuduğumda ama o kitap efsaneydi abi. En son da onu okudum zaten, okumayan varsa mutlaka okusun derim :D Kitap okumayı sevmeyen ben bile sevdiysem daha fazla söze gerek yok sanırım :D
Katılıyorum. Güzel bir kitaptı. Sadece bir kısmında sıkılır gibi oldum ama sonradan o sıkıntım da geçti. Herkese tavsiye edilir.

Don Quijote'yi de tavsiye ederim. Tam troll kitap.

1984 romanına başladım ama 6. kısımdan sonra sarmadı beni yakalayamadı.Aslında okumak istiyorum ama yeni aldığım kitap daha cezbedici geliyor.
Kitabı okuyan varsa devam etmeli miyim küçük bir tavsiye verirse sevinirim.

Monte Kristo Kontu efsane ya. Ben fazla kitap okumayı sevmem, genelde Rus yazarlar okurum okuduğumda ama o kitap efsaneydi abi. En son da onu okudum zaten, okumayan varsa mutlaka okusun derim :D Kitap okumayı sevmeyen ben bile sevdiysem daha fazla söze gerek yok sanırım :D
İthaki kaç zamandır basmamakta ısrar ediyordu onun yerine iş bankası basmış tam metin olarak. İki cilt halinde 1552 sayfa.

Katılıyorum. Güzel bir kitaptı. Sadece bir kısmında sıkılır gibi oldum ama sonradan o sıkıntım da geçti. Herkese tavsiye edilir.

Don Quijote'yi de tavsiye ederim. Tam troll kitap.
Konusu ne ki?
İthaki kaç zamandır basmamakta ısrar ediyordu onun yerine iş bankası basmış tam metin olarak. İki cilt halinde 1552 sayfa.
Hadi ya daha mı uzunmuş? Benim okuduğum kitap 400-500 sayfa civarıydı. Çok mu fark etti acaba bilemedim şu an.

Martin Eden'i yeni bitirdim bir boşlukta gibiyim :agla:
Şu anda Nietzsche Ağladığında var onu okuyacam muhtemelen var mı önerisi olan...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık