Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Şeytani Karakter

En Evil Karakter

• Kaido

Kullanılan: 3 12.5%
  • Enel

Kullanılan: 1 4.2%
  • Akainu

Kullanılan: 5 20.8%
  • Doflamingo

Kullanılan: 8 33.3%
  • Karasakal

Kullanılan: 7 29.2%

• Kullanılan toplam oy
    24
(Evil kelimesinin türkçede tam karşılığı olmadığı için İngilizce yazdım.)

Açma sebebim youTube da anketini gördüm kararsız kaldım seçerken o yüzden burada anketini açmak istedim

(Hody jones ve orochi boş karakter olduğu için koymak istemedim.İmu ve goroseilerim hâlâ daha hikayelerini bilmiyoruz onlarıda koymadım.)

Wanoyu sömürebildiği kadar sömürmüştür koca antik ülkeyi fabrikaya çevirip insanların açlıktan ve hastalıktan ölmesine sebep oldu odene verdiği sözüde tutmamıştır.
Gökyüzü adasındaki herkesi izler ve en ufak bi başkaldırışta yıldırım ile cezalandırır, kendini tanrı olarak görüp insanları aşağılar.Onun için böcekten farkı yoktur insanların, inanılmaz bir egosu vardır kendini herkesten üstün görür.
Gaddar ve acımasızlığı ile bilinir yalan ve kurnazlık yapmaktan çekinmez squerdoya yalan atıp kurnaz bir strateji yapmıştır.Ohara da 1 gemi dolusu kadın ve çocuk olan gemiyi hiç acımadan batırtmıştır.Savaştan kaçan askerleri yakıp kül etmiştir.
Kral rikuyu kontrol ederek rikunun kendi halkını öldürmesine sebep olmuştur ve dressrosanın başına geçmiştir.İnsanları ailelerinden koparıp oyuncağa çevirtip kendi illegal işleri için çalıştırmıştır.Tam kesin olmasada çoğu kişi doflamingonun violayla zorla cinsel ilişki yaşadığını düşünüyor.Ekstra olarak kendi babasını ve öz kardeşini öldürmüştür.
Kendisini oğlu gibi gören kaptanı beyazsakala ihanet edip öldürmüştür,kendi tayfa arkadaşını öldürüp karanlık meyvesini çalmıştır,hedefleri uğruna herkesi harcıyabilir, dünyanın en azılı suçlularını hapisten kaçırmıştır, tayfası bile ondan çok korkar.İhanet,yalan, çakallık, kurnazlık,hile,hurda hepsi burda.

hiçbiri aslında bunlşarın ötesinde kötü olan çok karakter var.
Carmen ana, five elders, imu,hogbach,bir çok kutsal ejder, garling figarland,hody jonesispandam ...

hiçbiri aslında bunlşarın ötesinde kötü olan çok karakter var.
Carmen ana, five elders, imu,hogbach,bir çok kutsal ejder, garling figarland,hody jonesispandam ...
Hody jones ve orochi boş karakter olduğu için koymak istemedim.İmu ve goroseilerim hâlâ daha hikayelerini bilmiyoruz onlarıda koymadım.)
Nedenini yazmıştım:) evet carmen ana çocukları satıyor ama anketteri karakterlerin hepsi bunun çok ötesinde kötülükler yaptı zaten değil satmayı çocuk öldürüyor, garling de aynı mevzu daha hiçbir şeyini görmedik spandam ve hogbach çok yan karakterler ayretten yine ankettekiler ile yarışamaz kötülükte.

Nedenini yazmıştım:) evet carmen ana çocukları satıyor ama anketteri karakterlerin hepsi bunun çok ötesinde kötülükler yaptı zaten değil satmayı çocuk öldürüyor, garling de aynı mevzu daha hiçbir şeyini görmedik spandam ve hogbach çok yan karakterler ayretten yine ankettekiler ile yarışamaz kötülükte.
garling insan avı şendliğinde en çok puan toplayan piskopat ve kutsal embesillerin 1 numaralı adamı, ki balık adam adasında doğru yolu bulan kutsal ejderi de öldürdü.
Akainu hiç sevmem ama seri boyunca net olarak yaptığı tek yanlış var oharadaki sivil gemisi,
Karasakal korsan ve diğer korsanlara +düzeni bilen aptal denizcilere zarar veriyor.
kesinlikle saydığım isimlerden daha kötü değiller

Big mom. Çocukluktan itibaren yönlendirildi doğru bir yerden ve yaştan sonra bu işin tadını aldığı için severek ülkeleri yemiş xD Kaido buna en yakın karakter gücünden dolayı. Enel ego-nefsinin dürtmesi,akainu işi-emir gereği,dof zirveyi tatmış oraya olan özlem biraz da griffith alıntısı, teach korsanlığın gereğini yapıyor. Seride ki en BM konuda kaido.

garling insan avı şendliğinde en çok puan toplayan piskopat ve kutsal embesillerin 1 numaralı adamı, ki balık adam adasında doğru yolu bulan kutsal ejderi de öldürdü.
Akainu hiç sevmem ama seri boyunca net olarak yaptığı tek yanlış var oharadaki sivil gemisi,
Karasakal korsan ve diğer korsanlara +düzeni bilen aptal denizcilere zarar veriyor.
kesinlikle saydığım isimlerden daha kötü değiller
Kim daha kötü orası tartışılır, asıl koymama sebebim ankettekiler hariç diğerleri çok yan karakter oldukları için, bigmom beyni olmadığı için kötü şeyler yapıyor wanodaki küçük kızı korumaya çalışmıştı mesela

Kim daha kötü orası tartışılır, asıl koymama sebebim ankettekiler hariç diğerleri çok yan karakter oldukları için, bigmom beyni olmadığı için kötü şeyler yapıyor wanodaki küçük kızı korumaya çalışmıştı mesela
bigmomu saymadım farkındaysan, 5 yaşında terkedilmiş birşey .opde her karakter de önemli bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık