Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevmediğiniz Denizci

Sevmediğiniz

• Sakazuki

Kullanılan: 121 40.7%
  • Borsalino

Kullanılan: 36 12.1%
  • Kuzan

Kullanılan: 5 1.7%
  • Issho

Kullanılan: 15 5.1%
  • Sengoku

Kullanılan: 35 11.8%
  • Garp

Kullanılan: 38 12.8%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 47 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    297
Denizcilerin sevilmiyor oluşu güzel.

Kendine has kültürü olan, renkli, köklü, vakur ve güçlü bir kurum. Belki de dünyayı kaostan uzak tutan kilit taşı kuruluş. Ağır ve baskın bir figürler topluluğu.
Sevilmeyecek gibi değiller. :sapkali:

Sevmediğim denizci yok gibi.

Ah çiköftem ah:D
Ben çoğu kötü karakteri severim hele
rob lucci’ye bayılıyorum. Adamın hükümet adamı olup o kutsallara yağ çekişi beni benden alıyor hele gözlerindeki katil vahşet okunuyor tam bir hükümet ajanının olması gerektiği gibi.

Sakazuki ise bir amiral ve çok güçlü.
Çok yüksek bir mevkiye ve emir komuta yetkisine sahip. Yakıp yıksın etrafa zarar versin işkence yapsın ama sen bütün bu etkenlere rağmen gidip squardo denen iradesizin aklını çelmeye çalışırsan işte benim gözümden düşersin çünkü o katil ve etrafı yok eden güçlü sakazuki imajı zarar görüyor.

Not: bugün gazi çiğköftecisine gittim onu biliyor musun bilmiyorum ama efsaneydi:D
Sen kötülük söz konusu olunca düz adam seviyorsun o zaman. Çetrefilli adamlar seni cezbetmiyor. Hep bir ama buluyorsun. Ama asıl kötülük sinsilik içermelidir be Historyam. Ve senin sevmediğin, Dof ve Saka gibi adamlarda gani gani var bunlardan.

Not: Bilmiyorum reis, afiyet olsun.. Burda bir Adıyaman çiköftecisi var ordan yiyorum ben. Ama bugün mercimekli köfte yiyecem, yanında bol sumaklı soğan salatası . Yerken de seni anacağım.:utan:

Denizcilerin sevilmiyor oluşu güzel.

Kendine has kültürü olan, renkli, köklü, vakur ve güçlü bir kurum. Belki de dünyayı kaostan uzak tutan kilit taşı kuruluş. Ağır ve baskın bir figürler topluluğu.
Sevilmeyecek gibi değiller. :sapkali:

Sevmediğim denizci yok gibi.
Nezumi al evine besle

Savaş hiledir. Fırsatını bulunca hileye başvurmayan komutan kerizdir ve askerlerine ihanet ediyor demektir. Squardo'yu kandırmasında yanlış bir şey yok. Yanlış ve affedilemez olan kendi askerlerinin canını umursamaması ve Coby'yi öldürmeye çalışması.

Sakazuki. Ne kadar kötü bir geçmişi olursa olsun, ondan daha şerefsizi gelmez. Adam Mutlak Adalet'e resmen tapıyor. Bu uğurda da yapmadığı şey kalmıyor.

Sakazukinin ve diğerlerinin ne olduğu belli de kizaru tam muamma geliyor bana. İçlerinden en merhametsiz ve tehlikelisi o bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık