Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En sevilen kadın karakter

En sevdiğiniz kadın karakter

• Kullanılan toplam oy
    48
Zat
Evet, severim Catherine'i zaten. Özellikle dediğin sahne çok güzeldi.
Biri Tae'ye oy basmış. Onun yerine Catherin'e verseydi keske. Seride Tane kadar gicik biri yok. Kondo sayesinde çekilir biri kesinlikle
Bazıları seriyi bilmediklerinden anlamsiz bir gömmeye girişmiş. Bilmediğin konunun anketinde isiniz ne oğlum. Bir de seriyi bilmiyor oluşunuza cok üzüldüm. Neyi kaçırdığınızı bilseniz kendinize kızardınız bence

Zat

Biri Tae'ye oy basmış. Onun yerine Catherin'e verseydi keske. Seride Tane kadar gicik biri yok. Kondo sayesinde çekilir biri kesinlikle
Bazıları seriyi bilmediklerinden anlamsiz bir gömmeye girişmiş. Bilmediğin konunun anketinde isiniz ne oğlum. Bir de seriyi bilmiyor oluşunuza cok üzüldüm. Neyi kaçırdığınızı bilseniz kendinize kızardınız bence
Otae'yi hiç sevmem. Kondo-san'ın Farewell Shinsengumi Arc'taki sitemi çok yerindeydi Otae'ye. Neden tüm günler içinden bugünü seçtin bana bu kadar iyi olmak için diyordu. Sinir bozucu bir karakter, fazlası değil.

Kagura'yı ilk sezonlar sempatik bulurdum, ama sonradan seiyusu cılkını çıkardı, tatlı konuşucam diye mal etti kızı.

Valla bu serideki en muhteşem kadın Otose'dir. Ne Kagura gibi ergendir ne de Otae gibi sinir bozucu bir kezbandır. Ne Sarutobi ve Kyuubei gibi sapıktır ne de Catherine ve Tama gibi sadece komedi unsurudur. Tsukuyo ve Nobume de iyidir ama Otose başkadır.
Kocası ölmesine rağmen onu asla unutmayan, Gintoki'yi evine alan, dükkanını soymasına rağmen Catherine'yi affeden, Tama'ya kucak açan muhteşem bir insandır. Serideki en saygı duyduğum kadın karakter Otose'dir. En sevdiğim kadın karakter ise:

Bu üçlüyü tek geçerim. Diğerlerini salla gitsin.

Keşke 3 oy hakkımız olsaydı. Tama'ya da oy atardım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık