Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Wano Karakteri

En sevdikleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    156
Ne olmuş ki? Oden'in canavar diye nitelendirdiği biri niye sevilmesin ki? Inu-neko zou da hayatını sürerken, kiku caycilik yaparken 20 yıl boyunca en büyük acıları bu adam çekti.
Kiku çaycılık yapmadı, Inu ve Neko hayat sürdüyse Ashura sürmedi mi? Kendi halklarına karşı sorumlulukları var, üstüne savaş için hazırlık yapmışlar. Asıl Ashura ilk başta ''hüüü, 20 sene yoktunuz'' diye ağladı? Diğerlerinden daha fazla acı çekmedi Ashura...

Kiku çaycılık yapmadı, Inu ve Neko hayat sürdüyse Ashura sürmedi mi? Kendi halklarına karşı sorumlulukları var, üstüne savaş için hazırlık yapmışlar. Asıl Ashura ilk başta ''hüüü, 20 sene yoktunuz'' diye ağladı? Diğerlerinden daha fazla acı çekmedi Ashura...
Valla onu bunu bilmem kawamatsu ile ashura dışında( belki denjiro da) hiçbir 9 kın acı çekmedi. Hüü 20 yıl yoktunuz diye ağlamaya da hakkı vardı. Kinemonlar a 1 gün geçen süreyi adamlar 20 yıl yaşadı.

En sevdiğim Kinemon ama en iyi tasarlanan Kyoshiro.Kinemon'un da tasarımı güzel ama Kyoshiro başka

Şuanlık Queen diyorum. Tepkileri olsun dansı falan baya hoş. :)

Eğer beklediğim gibi çıkarsa King'e oy veririm. Şuanlık bir şeyini göremedik ama ben kendisini işkenceci, psikopat bir karakter olarak bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık