Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Şonenler

Forumun Favori Shounen Serisi?

• Hokuto no Ken

Kullanılan: 2 1.2%
  • Dragon Ball

Kullanılan: 26 15.5%
  • Jojo's Bizarre Adventure

Kullanılan: 17 10.1%
  • One Piece

Kullanılan: 131 78.0%
  • Hunter x Hunter

Kullanılan: 91 54.2%
  • Naruto

Kullanılan: 58 34.5%
  • Fullmetal Alchemist

Kullanılan: 57 33.9%
  • Bleach

Kullanılan: 29 17.3%
  • Gintama

Kullanılan: 28 16.7%
  • Katekyo Hitman Reborn!

Kullanılan: 3 1.8%
  • D.Gray-Man

Kullanılan: 6 3.6%
  • Fairy Tail

Kullanılan: 9 5.4%
  • Toriko

Kullanılan: 16 9.5%
  • Boku no Hero Academia

Kullanılan: 18 10.7%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 15 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    168
Fullmetal Alchemist daha çok seinen gibi, her ne kadar shounen olsa 'da. İlk dördümde o da var ama o hariç dersek.

One Piece zaten yazmaya gerek yok, One Piece forumundayız, o hariç olmalı.

Dragon Ball
Jojo
HxH
Naruto

Oraları listeledim. Tamashi hen ilk kısma kadar listelenmiş duruyor.

https://comicvine.gamespot.com/profile/whitebeard/lists/strongest-gintama-chars/68437/

Son kısım kaldı sadece. Oradan da 3-4 karakter daha gelebilir.
Hımm Housen Gintoki'ye yenilse bile daha güçlü olduğunu düşünüyorum hele ki umibozu ile savaşırken ki hali.
Takasugi ve Gintoki tartışılır bence(Gintoki bir tık önde bence Takasugi'ye göre.
Listen çok değişmez muhtemelen güç dengeleri öyle çok değişmedi çünkü son arcda.
Bir de Hedoro hepsini alır afsgshsh

Hımm Housen Gintoki'ye yenilse bile daha güçlü olduğunu düşünüyorum hele ki umibozu ile savaşırken ki hali.
Takasugi ve Gintoki tartışılır bence(Gintoki bir tık önde bence Takasugi'ye göre.
Listen çok değişmez muhtemelen güç dengeleri öyle çok değişmedi çünkü son arcda.
Bir de Hedoro hepsini alır afsgshsh
Umibozu Kamui için "Housen'i geride bıraktı" demişti. Ki Gin-san da üstüne çok şey koydu dövüşlerinin ardından.

Yoshiwara'daki savaşta Gin-san'a Tsuki ve Hyakka ordusu yardım etti, adam tek vuruşta onlarcasını haklıyordu zaten. Önemsiz bir yardım.

Housen'in Gin-san'a sözlerine bakarsak oradaki asıl tehlikenin ve asıl işi yapanın Gin-san olduğunu görebiliriz.

Umibozu Kamui için "Housen'i geride bıraktı" demişti. Ki Gin-san da üstüne çok şey koydu dövüşlerinin ardından.

Yoshiwara'daki savaşta Gin-san'a Tsuki ve Hyakka ordusu yardım etti, adam tek vuruşta onlarcasını haklıyordu zaten. Önemsiz bir yardım.

Housen'in Gin-san'a sözlerine bakarsak oradaki asıl tehlikenin ve asıl işi yapanın Gin-san olduğunu görebiliriz.
Umibozu'nun kamui için bu sözlerini anımsayamamıştım ben görünüşe göre daha güçlü olabileceğini iddia etmiştim housen'in gintoki dövüşünde tsukki tarafının çok da etkin olmadığını düşünüyorum housen'in handikapının bulunmasından dolayı daha güçlü olabileceğini düşünmüştüm.Eğer housen'in güneşten etkilenme durumu olmasaydı gintoki alamazdı ama güneşten etkilenmesi de onun onun gücünün içindedir dersen öyle daha güçsüz olabilir diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık