Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Shounen Ana Karakteri

En Sevdiğiniz Shounen Ana Karakteri

• Kullanılan toplam oy
    230
Kralı zaten yazmaya gerek yok. Onun yeri ayrı. Diğerlerinden birkaçı hakkında basitçe yazayım.

-Naruto: Epey kaliteli bir karakter olabilecekken Sasge aşağı Sasge yukarı demesiyle seriden bile soğutmuştu. İnsanı sinir eden, anormal derecede yapay bir karaktere dönüşüyordu bazen. Yine de iyi karakterdir.

-Gon: Killua var diye midir nedendir bilmiyorum ama sönük bir karakter ya. Bir türlü sevemedim tam manasıyla. Bir kişiliği yok en basitinden. Bende bir etki bırakabilmiş değil açıkçası.

-Ichigo: Dandik. Başka söze gerek yok.

-Natsu: Garip bir şekilde epey sevdiğim bir karakter. :D Yapmacık olmadığı gibi hem güldüren hem de gaza getiren bir karakterdi. Serinin kendi kalitesinin çok çok üstünde bir karakter. FT'yi taşıyan kişi desem yanlış olmaz.

-Edward: Bu da sağlamdır. Güzel etki bırakmıştı bende. Yalnız işin shounen kısmını pek yerine getirebilmiş değildi. Güçlenerek izleyiciyi gaza getirme olayını Edward kardeşimizden göremedik.

Bir süre önce mangasını baştan sona okudum. Böyle bir ana karakter başka yerde yok. :D
Yoh gibisi gelmez ya.
Eğlenceli karakter yav niye öyle söyledin? :D Hiç ortak paydada buluşamıyoruz. :S
Bak adam Yoh diyor, sende shaman king oku veya izle tabi önceden izlemediysen bilemem belki açmaz ama böyle seriler kalmadı. Natsu sıradan bir karakter işte, ben onla empati yapmadım hiç. Naruto ile empati yaptım ama natsu ile yapamadım. Sen lufy ile oluşan bağı yakaladın mı başka karakterde? natsu'nun hikayesi biraz yavan ya. Ejderden öncesini hiç merak etmedim, meğer Zeref ile bağı varmış ama bana geçmedi. Lucy daha başarılıydı. Bu arada siz ft gömmeseniz ben gömerdim ama şu azınlıkta kalma huyum işte ne yaparsın.:D

Yoh gibisi gelmez ya.

Bak adam Yoh diyor, sende shaman king oku veya izle tabi önceden izlemediysen bilemem belki açmaz ama böyle seriler kalmadı. Natsu sıradan bir karakter işte, ben onla empati yapmadım hiç. Naruto ile empati yaptım ama natsu ile yapamadım. Sen lufy ile oluşan bağı yakaladın mı başka karakterde? natsu'nun hikayesi biraz yavan ya. Ejderden öncesini hiç merak etmedim, meğer Zeref ile bağı varmış ama bana geçmedi. Lucy daha başarılıydı.
Mangası çok daha iyi animesinden. Oldukça çocuksu kalıyor manganın yanında anime. Zaten konu olarak da belirli bir yerde ayrılıyorlar. Yeri gelmişken vakti olanlara serinin mangasını okumalarını tavsiye edeyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık