Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hokage

En sevdiğiniz hokage hangisidir?

• Senju Hashirama

Kullanılan: 69 24.5%
  • Senju Tobirama

Kullanılan: 64 22.7%
  • Sarutobi Hiruzen

Kullanılan: 18 6.4%
  • Namikaze Minato

Kullanılan: 59 20.9%
  • Senju Tsunade

Kullanılan: 12 4.3%
  • Hatake Kakashi

Kullanılan: 26 9.2%
  • Uzumaki Naruto

Kullanılan: 34 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
Çocuk çok çekti. Sasuke nefreti ergenliğe vuruluyor, çocuk zaten ergen :( Kaç bin kez ailesinin ölümünü görmüş daha bebeyken. İyi bile dayanmış. Çocuk katili, kardeşine arkadaş öldürmeyi teşvik eden İtachi'nin neredeyse en çok sevildiği seri... Saske çok çekti çok
itachi ne yaptı şimdi? Ailesinden taraf olsa o zaman da köydekileri biçeceklerdi ki kendi klanından muhtemel ailesinden bile ölen olacaktı. O zaman da niye köyün tarafını seçmedi denirdi

Her ne kadar listede olmasa da favori 2. karakterim serideki Jiraiya üstadı da Hokage olarak görürüm ki kendisi 3 kere hokagelik teklifini reddetmiş biridir. Fahri ya da onursal hokage Jiraiya da huzur içinde yatsın :agla:

itachi ne yaptı şimdi? Ailesinden taraf olsa o zaman da köydekileri biçeceklerdi ki kendi klanından muhtemel ailesinden bile ölen olacaktı. O zaman da niye köyün tarafını seçmedi denirdi
Saskenin psikolojisini bozdu. Kaç bin kere çocuğun ölümünü izletti. Sasukenin ruh halini beğenmeyen için mimarını gösteriyorum. Hiruzenden daha kötü yaptığı :T

Saskenin psikolojisini bozdu. Kaç bin kere çocuğun ölümünü izletti. Sasukenin ruh halini beğenmeyen için mimarını gösteriyorum. Hiruzenden daha kötü yaptığı :T
Tamam bozdu da onu yapmasının nedeni var gel güçlen beni öldür onurunu kurtar klanın diyor bu ilk neden, ikincisi adamın psikolojisi sence bozulmamış mıdır sevdiğini anasını babasını arkadaşlarını öldürdüğünde?

Orası çok ilginç minato ile kushina ölüyor kakashi ile hiruzen kayboluyor yani naruto var ne bileyim ilgilensenize çocukla. Hadi jiraiya hep geziyor zaten onun derdi başka bunlar köyde çocuğa arada harçlık verip çok harcama çekiyor hiruzen bi ... git derler adama
Orochimaru'yu o mağarada öldürse çoğu dert yaşanmazdı. Kabuto zaten herkesi diriltmezdi malum. Hey gidi hey. Vasıfsız. (Listede olması gereken) Danzo'ya hep göz yummuştur keza. Vasıfsız aldığı bütün kararlar yanlış.

Orochimaru'yu o mağarada öldürse çoğu dert yaşanmazdı. Kabuto zaten herkesi diriltmezdi malum. Hey gidi hey. Vasıfsız. (Listede olması gereken) Danzo'ya hep göz yummuştur keza. Vasıfsız aldığı bütün kararlar yanlış.
Aynen sen söyleyince hatırladım danzo'ya da göz yumdu gitti uchiha ile kanlı bıçaklı oldu ki senjular ve uzumaki'ler kısmen hariç kafa tutulmayacak üç klandan biri deli işi resmen

Tsunade gerçekten çok az oy almış, en güçlü değil belki ama hiruzen dönemindeki gibi bir klanın katliamına ferman çıkarmadı. Hiruzen bir hokagenin oğlunu piç olarak büyüten bir köyün hokagesidir. Minato kyuubi'den köyü kurtarırken hiruzen hiçbir şey yapmadığı gibi çocuğa da sahip çıkmadı. Tobirama kindarın önde gideniydi. onu pek sevmedim. Minato zaten çok gösterilmedi. Kakashi abartılarak oraya geldi, kesinlikle o mevkiinin adamı değil. Bu arada Danzo hokageden sayılıyor muydu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık