Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hokage

En sevdiğiniz hokage hangisidir?

• Senju Hashirama

Kullanılan: 69 24.5%
  • Senju Tobirama

Kullanılan: 64 22.7%
  • Sarutobi Hiruzen

Kullanılan: 18 6.4%
  • Namikaze Minato

Kullanılan: 59 20.9%
  • Senju Tsunade

Kullanılan: 12 4.3%
  • Hatake Kakashi

Kullanılan: 26 9.2%
  • Uzumaki Naruto

Kullanılan: 34 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
Sarutobi'ye severmiyim bilmiyorum ama çok saygı duyuyorum .Orochimaru öldürdüğü zaman büyük hayal kırıklığı yaşamıştım o dönem serinin gözümdeki değeri azalmıştı.

Sarutobi Hiruzen'i seçmeyenlerin ateşin iradesini taşımadığı çok açık. Nankörlükte zirvedeler.

Kesinlikle Sarutobi Hiruzen. Aynı zamanda Tobirama'dan da güçlüdür. :)

Sarutobi Hiruzen'i seçmeyenlerin ateşin iradesini taşımadığı çok açık. Nankörlükte zirvedeler.

Kesinlikle Sarutobi Hiruzen. Aynı zamanda Tobirama'dan da güçlüdür. :)
Tobirama'dan güçlü değil dostum. Çocukken bu çocuk olur demişler sadece, yeteneğini Tobirama'dan bile ötede olduğunu söylemişler ancak yetenek ile güç farklı şeyler.

Örneğin Boruto ve Sarada kesinlikle Naruto ve Sasuke'den daha yetenekli ama daha güçlü olamazlar gibi duruyor. Sarada kesin olamaz da Boruto eklenti güçler ile geçebilir ama kendi gücüyle olamaz.
Ya da Konohamaru müthiş yetenekliydi ama yetişkin hali ortada, ortalama üstü bir jounin olabilmiş, hatta o kadar bile olamamış.

Yani Tobirama daha güçlü.

Tobirama'dan güçlü değil dostum. Çocukken bu çocuk olur demişler sadece, yeteneğini Tobirama'dan bile ötede olduğunu söylemişler ancak yetenek ile güç farklı şeyler.

Örneğin Boruto ve Sarada kesinlikle Naruto ve Sasuke'den daha yetenekli ama daha güçlü olamazlar gibi duruyor. Sarada kesin olamaz da Boruto eklenti güçler ile geçebilir ama kendi gücüyle olamaz.
Ya da Konohamaru müthiş yetenekliydi ama yetişkin hali ortada, ortalama üstü bir jounin olabilmiş, hatta o kadar bile olamamış.

Zaten Danzo'da köyde sizden daha güçlü Shinobi falan yok diyordu. Ee öldükten sonra adam güçlenemeyeceğine göre yaşarken bile daha güçlüydü şeysi biraz gaz gibi geldi açıkçası.

Zaten Danzo'da köyde sizden daha güçlü Shinobi falan yok diyordu. Ee öldükten sonra adam güçlenemeyeceğine göre yaşarken bile daha güçlüydü şeysi biraz gaz gibi geldi açıkçası.
Kakaşi de herkesten yetenekli ama adamın vücudu yetersiz. Tobirama komple bir şinobi, adam her şeyde çok iyi. Yeteneği 98 imiş ama Hiruzen'in yeteneği 99'muş. Buradan yola çıkarak Hiruzen daha yetnekli demişler, olay bu sadece. Yoksa Tobirama daha güçlü elbette.

Dünyanın en kısa fıkralarından birini anlatmışsın.

Peki

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık