Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hokage

En sevdiğiniz hokage hangisidir?

• Senju Hashirama

Kullanılan: 69 24.5%
  • Senju Tobirama

Kullanılan: 64 22.7%
  • Sarutobi Hiruzen

Kullanılan: 18 6.4%
  • Namikaze Minato

Kullanılan: 59 20.9%
  • Senju Tsunade

Kullanılan: 12 4.3%
  • Hatake Kakashi

Kullanılan: 26 9.2%
  • Uzumaki Naruto

Kullanılan: 34 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
Şöyle bir bakınca Naruto evreninin en kötü karakteri Tobirama aslında. Adamın eylemleri büyük felaketlere yol açtı resmen. İstemeyerek de olsa Madara gibi bir düşman yarattı. Tobirama iyi karakterdi ama yaptıkları hiç iyi değildi. O yüzden favorim Hashirama'dır. Yanında Sarutobi ve Minato gelir.

Şöyle bir bakınca Naruto evreninin en kötü karakteri Tobirama aslında. Adamın eylemleri büyük felaketlere yol açtı resmen. İstemeyerek de olsa Madara gibi bir düşman yarattı. Tobirama iyi karakterdi ama yaptıkları hiç iyi değildi. O yüzden favorim Hashirama'dır. Yanında Sarutobi ve Minato gelir.
Nope maalesef. Tobirama'dan önce de Uchiha'lar şerefsizdi. Ne güzel ortaklık kurulmuş ölümler durmuş fakat saman altından Madara'nın bu hale gelmesini sağladılar. Daha sonra ise muhteşem insan Hashirama sama kendi çocuğum bile olsan deyip için geçti Madara'nın.

Tobirama durduk yere yapmadı anlayacağın.

Madara'yı Tobirama mı yarattı? Herifin yaptığı tek şey Madara'nın kardeşini gene Madara'nın başlattığı bir savaşta öldürmek. Hashirama kendi hayatını bile teklif etti savaşları bitirmesi için.

Tobirama Madara öldükten sonra Uchiha halkını köyün dışına sürerek uzun süreli isyana sebep oldu ama Madara ne alaka yahu?

Nope maalesef. Tobirama'dan önce de Uchiha'lar şerefsizdi. Ne güzel ortaklık kurulmuş ölümler durmuş fakat saman altından Madara'nın bu hale gelmesini sağladılar. Daha sonra ise muhteşem insan Hashirama sama kendi çocuğum bile olsan deyip için geçti Madara'nın.

Tobirama durduk yere yapmadı anlayacağın.
Madara'yı Tobirama mı yarattı? Herifin yaptığı tek şey Madara'nın kardeşini gene Madara'nın başlattığı bir savaşta öldürmek. Hashirama kendi hayatını bile teklif etti savaşları bitirmesi için.

Tobirama Madara'ya yüz çeviren Uchiha halkını köyün dışına sürerek uzun süreli isyana sebep oldu ama Madara ne alaka yahu?
Tamam orası öyle de eylemleri yüzünden Madara köyü terk etti. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? Bıraksa abisi ile Madara birbirine yine düşman olmayacaktı. Doğrudan olmasa da dolaylı yoldan Madara'nın son halinden sorumludur kendisi.

Konoha en güçlü köy olduysa, bu tamamen Tobirama sayesindedir. Önceki mesajlarımda da belirttim; Hashirama araziyi hibe eden ise, Tobirama yüklenici firma, müteahhit, proje sorumlusu, mimar, peyzaj mühendisi ve işçidir. Köy sakinleri ise inşaattan daireye girmiş beleşçilerdir. İnsanda biraz minnettarlık duygusu olur, ama yok.

Konoha en güçlü köy olduysa, bu tamamen Tobirama sayesindedir. Önceki mesajlarımda da belirttim; Hashirama araziyi hibe eden ise, Tobirama yüklenici firma, müteahhit, proje sorumlusu, mimar, peyzaj mühendisi ve işçidir. Köy sakinleri ise inşaattan daireye girmiş beleşçilerdir. İnsanda biraz minnettarlık duygusu olur, ama yok.
Doğrudur. Tobirama'yı sevmediğimden değil ama yaptıkları büyük olayları tetikledi. Yoksa dediğin gibi köy için yaptıklarına da bulduğu jutsulara da lafım yok.

Hashirama kurucu,devrim adamı

Tobirama zeki,icraat adamı , diğer tüm hokageleri toplasanız bu adam kadar zeki değildir bence

Hiruzen...

Minato köyün bütün cefasını sırtına alabildiği kadar almış yeterince karmaşıklaştırılmış durumu uzatmak için elinden geleni yapmış bir hokage

Tsunade: (Tobirama x Minato) : 4

Kakashi hahsahahahs yorum yapmayacağım ya. Bu adamı hokage yapmak zorunda bırakanlar utansın. Kral

Naruto ise çok detaylı işlenememesine rağmen eh işte diyebilirim!

Minato diyorum.

Sarutobi denilen kişi tüm köy halkını korumakla mükellef birisiyken Orochimaru'yu, onca Konaha halkını katlederek deney yapan ve yasaklı jutsuları çalan kişiyi serbest bırakan iki yüzlü yavşak değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum?
Bildiğin görevine, insanlarına ihanet eden, torpilci, ayrımcılığın kitabını yazmış şerefsizin tekidir. Kaderin cilvesi ne güzel şeydir ki ölümü de binlerce kişinin ölümüne sebep olduğu Orochimaru'nun elinden olmuştur.

Retcon sonrası "bunu da bu yaptıydı" denilen 3-5 şey yüzünden en az işlenen kage tüm köyler sisteminin ve konohanın tek sebebi ve mirası mı oldu :D Lel Abi millet kafasına göre yazıyor çiziyor valla.
Geyik yaptığımı anlamadığın için böyle yorumlaman normal. Ben Naruto'yu okumadım bile, maksat muhabbet olsun diye yazıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık