Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Dövüş Stili

Bunun en büyük nedeni Op'un dövüş konusunda becerikli olmayan ve üşengeç bir mangakaya sahip olması.Wano arcını yarıladık neredeyse bak hala doğru düzgün bir dövüş yok.:)
Çizdimi görsel olarak tatmin ediyor. Dövüş mantığı açısından olmasa da çizim kalitesi olarak Kata vs Luffy çok iyiydi özellikle bazı yerlerde.

Ama üşengeçliğe kesinlikle katılıyorum. Bir uzatmaya bir kısaltmaya karar verdiğinden belki de bazen önemsiz detaylara boğuluyoruz ama dövüle gelince her şey geçiştirme.

Son düzenleme:
Çizdimi görsel olarak tatmin ediyor. Dövüş mantığı açısından olmasa da çizim kalitesi olarak Kata vs Luffy çok iyiydi özellikle bazı yerlerde.

Ama üşengeçliğe kesinlikle katılmıyorum. Bir uzatmaya bir kısaltmaya karar verdiğinden belki de bazen önemsiz detaylara boğuluyoruz ama dövüle gelince her şey geçiştirme.
Benim üşengeçlikten kastım dövüşlerin uzunluğu değilde yaratıcılığında bir üşengeçliği olması dediğin gibi çizim kalitesi gayet iyi ama.
Edit:Yani sürekli aynı hareketleri tekrarlayan bir stilde.

Konuya gelecek olursak. Brook'un kılıçla yaptığı saldırılar ilgimi çekiyor. Çünkü suratının aldığı o ifadeyi seviyorum. Luffy'nin tüm dövüş biçimi bence karizma Tankman hariç. Sanji'nin tekmeleri de baya hojdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık