Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Animeler

Anime olarak ;
Death Note
Gintama
Monster
Steins Gate
Hunter x Hunter 2011

Yukarıdakilerin dışında One Piece animesi kötü ama güzel bir seri. Naruto son arca kadar yine güzel, ama yine animesi kötü.

Sword of The Stranger (90 dk lık bir anime film)
One Piece
Shingeki no Kyojin
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin (Bulunduğu kulvar çok ayrıdır. Hiçbir animeyle kıyaslamam)
Psyco Pass (sadece ilk sezon)
Biohazard serileri Degeneration(2008), Damnation(2012), Vendetta(2017) (Aslında bunlar animasyon film ama yine de eklemek istedim :))

Eski animeleri izleyebilenlere imreniyorum ya. Müthiş bir cevher var ama ben ısınamadığım için faydalanamıyorum bundan. O çizimler olsun ses efektleri olsun her şeyleri çok itici geliyor bana.

Eski animeleri izleyebilenlere imreniyorum ya. Müthiş bir cevher var ama ben ısınamadığım için faydalanamıyorum bundan. O çizimler olsun ses efektleri olsun her şeyleri çok itici geliyor bana.
Eskilerden kalite fışkırıyor, şimdikilerin çoğu onların çakması. Mesela;

Code Geass izleyeceğine Ginga Eiyuu Densetsu izle.
Psycho-Pass izleyeceğine Ghost in the Shell Stand Alone Complex 1 ve 2'sini izle, Texhnolyze izle.
Zankyou no Terror yerine Monster olabilir.
Steins;gate yerine Noein olabilir.

Eskilerden kalite fışkırıyor, şimdikilerin çoğu onların çakması. Mesela;

Code Geass izleyeceğine Ginga Eiyuu Densetsu izle.
Psycho-Pass izleyeceğine Ghost in the Shell Stand Alone Complex 1 ve 2'sini izle, Texhnolyze izle.
Zankyou no Terror yerine Monster olabilir.
Steins;gate yerine Noein olabilir.
O değil de bu Code Geass'ı bir ben mi aşırı derecede abartılmış buluyorum? Azıcık dram kasılmış, mesela sonu fena değil gibi ama geri kalanı bildiğin kötü.
Eskilerden kalite fışkırıyor cidden, ben de birazcık önyargılıyım çizim konusunda. Legend of Galactic Heroes'un yeni sezonu eğer eskisi gibi olmazsa direkt eski seriye başlayacağım.

O değil de bu Code Geass'ı bir ben mi aşırı derecede abartılmış buluyorum? Azıcık dram kasılmış, mesela sonu fena değil gibi ama geri kalanı bildiğin kötü.
Eskilerden kalite fışkırıyor cidden, ben de birazcık önyargılıyım çizim konusunda. Legend of Galactic Heroes'un yeni sezonu eğer eskisi gibi olmazsa direkt eski seriye başlayacağım.
Legend of the Galactic Heroes yeni animesi 10-15 gün sonra başlıyorda, sanırım tüm seri 5-6 yıla yayılabilir yayınlanması. Birde eski tipler ve bazı seiyuu'lar eksik...

Olmazsa izlersin 12-13 bölümlük yeniyi, sonra eskiye atlarsın.
Önerim direk eski seriden başlaman yönünde ;)

Legend of the Galactic Heroes yeni animesi 10-15 gün sonra başlıyorda, sanırım tüm seri 5-6 yıla yayılabilir yayınlanması. Birde eski tipler ve bazı seiyuu'lar eksik...

Olmazsa izlersin 12-13 bölümlük yeniyi, sonra eskiye atlarsın.
Önerim direk eski seriden başlaman yönünde ;)
Ana seri ve bir gaiden inmiş olarak duruyor zaten. Diğer Gaiden serisini indirmemiştim zamanında, daha Ecthelion çeviriyi bitirmemişti o zamanlar, ben de animearşivcisinden indiriyordum. Daha koymamıştı yani o bölümleri. Kafamda bir izleme sırası var ama sen ne önerirsin? Gaidenleri öne mi almak gerek? Yoksa çıkış sırasına göre mi izlemek gerek?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık