Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Şanslı Karakter

En Ballı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    111
+1 zehre bagisikligi olan adam balıktan zehirlendi ve ölüyordu, pat Reiju cıktı karsisina ölümden kurtuldu :)

Luffynin böyle sayısız örneği var. Whole Cake Muskasi diye konusu vardı @Smoker in, kimde bu kadar bal var :)

Hemen hatırlayalım.

Hemen hatırlayalım.
@Alpamis Ne diyorsun bu konuya ? Sadece bir arc içinden çıkan bunlar.

Gocunmakla alakası yok hem bu anket neyi değiştirir ki çoğu gırgırına atmış oy buggy olmasa buyuk cogunluk yine teach diyecekti.

Reyiz abartı ve bakış açısı diyorum. Teach sadakasını verse birine yine daha ballı olur o kişi.
Luffy verdi sadakasını Teach'e turta yerken. Teach Luffy'e denk gelmeseydi bu kadar ballı olmazdı.

Buggy olmasa ona giden oylar diğer iki karaktere eşit dağıtılırdı yine Luffy 1. çıkardı. @artyomdh ile Karasakal lobisi adına çalışmalarımız sürecek, sen köstek olma yeter usta.
Karasakal'a yapılan bu kötü algıyı kırmamız gerekiyor. Hakkı yeniyor karakterin. O yüzden hak hukuk savunmak için kendime görev edindim ve bu lobiye giriş yaptım.

Buggy olmasa ona giden oylar diğer iki karaktere eşit dağıtılırdı yine Luffy 1. çıkardı. @artyomdh ile Karasakal lobisi adına çalışmalarımız sürecek, sen köstek olma yeter usta.
Ben nerde köstek oldum kidd hakkında bir yorum yaptım diye ajan ilan ettin bir tık üste çıkıp hain ilan ettin benden başka konuyu saptıranda oldu.Anket ne söylerse söylesin Luffye adak adayan kesim var onlar sözünü yutar yine de laf dedirtmez luffye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık