Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Psikopat Anime Karakterleri

Birisi en korkak anime ya da manga karakteri yapsa ya sonuçta cidddi mana da korkaklar oluyor. :D One Piece Usopp ya da Gintama Shipachi Naruto bilmiyorum. :D Bleach de bilmiyorum:D

Aklıma ilk gelenleri zaten siz yazmışsınız. Ben de bu videoyu bırakıyorum. Seriyi izlemedim ve karakterleri hakkında bilgim yok ama Youtube'da bir keresinde denk gelip tüm ölüm sahnelerini izlemiştim, yeşil saçlı kız hakiki psikopat :D

Makishima Shougo

"Adalet tartışılacak bir konudur. Güç kolayca fark edilir ve tartışılmaz. Bu yüzden gücü adalete veremeyiz."
"İnsanları iyi ve kötü diye değerlendirirken hangi kriterleri ele aldığınızı merak ediyorum."

Johann Liebert

"Kuralları yıkabilmenin en büyük sırrı, onları takip ediyormuş gibi görünmeni sağlamaktır."

Bu ikisinin yeri çok başka ama ekleyeceğim karakterler olacak daha.

Hisoka

Zaraki Kenpachi

Nakamura Sawa

• Hollow Ichigo - Bleach
  • Kirei Kotomine - Fate / Zero
  • Kurotsuchi Mayuri - Bleach
  • Donquixote Doflamingo - One Piece
  • Juuzou Suzuya - Tokyo Ghoul
  • Yagami Light - Death Note
şeklinde devam edecek, değişebilir ve eklenebilir bi liste olur sanırım.

Güzel liste eline sağlık.Nakamura hangi seriden ? Mayuri görmek sevindirdi o adamın işkence yöntemleri dehşettir sınır tanımaz.
Birde şu an farkettim Tokyo ghoul serisinden hiç karakter aklımda kalmamış.Seriye ısınmayınca böyle oluyor demek.

@Alpamis
[PR]
[

Manga varsa bunlarda eklenebilir birçok mangada birçok psikopat karakter var açıkçası. Hangisini eklesem bilemedim.
Ama en psikopat mangaka derseniz Uziga Waita muhtemelen. Guro manga:(

Sırasıyla
Haguro -- Wolf guy
Narushima -- Shamo
White -- Tower of god
Blade of Immortal'da biri

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık