Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Mazlum Karakter

En mazlum One Piece karakteri kimdir ?

• Kullanılan toplam oy
    73
Ace'e gelinecek olursa, ana gibi ana Dadan'ı var, kurşuna kafa atacak Luffy ile Sabo var, ger,çi baba figürü yok çok geç yaşlara kadar ama yapacak bişi yok, Garp denen gavatusmus kibrit kutusunu doldurmaz.

Ace'e gelinecek olursa, ana gibi ana Dadan'ı var, kurşuna kafa atacak Luffy ile Sabo var, ger,çi baba figürü yok çok geç yaşlara kadar ama yapacak bişi yok, Garp denen gavatusmus kibrit kutusunu doldurmaz.
Tam da Ace hakkında yazacaktım. Arkadaş Ace'in hiçbir yerinde mazlumluk yok. Şahsen hep Roger'dan dolayı girdiği saçma sapan ölmeyi hak ediyorum triplerini de ben zamanında hiç yememiştim, bence mangaka öleceği için acıyalım diye biraz drama kasmaya çalıştı. Kardeşlerin var, tayfan olmuş, sonra kendine baba dediğin bir adamın tayfasına katılmışsın. Mazlumluk sıfır. Roger'ın oğlu diye idam ediliyor belki ama öldürülmesi için çok rahat başka sebepler de olabilirdi. Seride anasını tanıyan adam yok zaten, yani anası öldü diye sayacaksak daha ona gelene kadar.

El tarafından dışlanmak ile aile dediğin kişiler tarafından dışlanmak bir değildir.Babanın seni mapusa tıkmasıyla başkasının tıkması da bir değildir.Annesinin ölümü olsun,küçük iken yaşadığı psikolojik ve fiziksel şiddet olsun,Oda'nın her arc karakterin gücünü göstermek için kullandığı hacı yatmazlığı olsun,herkesin kendisi için en iyi adaya yollanırken,Sanji'nin okama adasına yollanması olsun vs..Sürüsüyle örnek bulunur Sanji için.Sanji şanssızlık teması altında kitap yazılacak adamdır.

Tam da Ace hakkında yazacaktım. Arkadaş Ace'in hiçbir yerinde mazlumluk yok. Şahsen hep Roger'dan dolayı girdiği saçma sapan ölmeyi hak ediyorum triplerini de ben zamanında hiç yememiştim, bence mangaka öleceği için acıyalım diye biraz drama kasmaya çalıştı. Kardeşlerin var, tayfan olmuş, sonra kendine baba dediğin bir adamın tayfasına katılmışsın. Mazlumluk sıfır. Roger'ın oğlu diye idam ediliyor belki ama öldürülmesi için çok rahat başka sebepler de olabilirdi.
Yok yahu, aşağılık kompleksi yenmeyecek bi şey değil aslında, bütün dünyanın senden nefret ettiğini bilerek büyümek küçük bir çocuğa tabii ki travmatik etkiler yaratır. Bence E. Oda'nın en güzel işlediği konseptlerden biriydi o... Değersizlik hissi ve bir yere kendini ait hissetme güdüsünü WB ile neticeye erdi. Neden işin o noktasına diss attın şimdi :D:D Burada sorman gereken şey, Garp denen öküz ,çocuğa neden babasının Roger olduğunu demiş, karaktersiz it herif.

El tarafından dışlanmak ile aile dediğin kişiler tarafından dışlanmak bir değildir.Babanın seni mapusa tıkmasıyla başkasının tıkması da bir değildir.Annesinin ölümü olsun,küçük iken yaşadığı psikolojik ve fiziksel şiddet olsun,Oda'nın her arc karakterin gücünü göstermek için kullandığı hacı yatmazlığı olsun,herkesin kendisi için en iyi adaya yollanırken,Sanji'nin okama adasına yollanması olsun vs.Sanji şanssızlık teması altında kitap yazılacak adamdır.
Sanji'nin anası yanında ölene kadar, Nami'yi direkt terk etmiş anası babası el kadar bebe iken. Madem kana önem veriyorsun...

Yok yahu, aşağılık kompleksi yenmeyecek bi şey değil aslında, bütün dünyanın senden nefret ettiğini bilerek büyümek küçük bir çocuğa tabii ki travmatik etkiler yaratır. Bence E. Oda'nın en güzel işlediği konseptlerden biriydi o... Değersizlik hissi ve bir yere kendini ait hissetme güdüsünü WB ile neticeye erdi. Neden işin o noktasına diss attın şimdi :D:D Burada sorman gereken şey, Garp denen öküz ,çocuğa neden babasının Roger olduğunu demiş, karaktersiz it herif.
Luffye senin baban korsanlar kralı sen şeytanın çocuğusun desen ne tepki verir ? Ace'in kendine has bir durumdu o.Garp herkesi kendi gibi vurdumduymaz sanıyor herhalde.Adamın bu halleri torununa kadar inmiş.

Sanji'nin anası yanında ölene kadar, Nami'yi direkt terk etmiş anası babası el kadar bebe iken. Madem kana önem veriyorsun...
Mapusa tıkacak babanı göreceğine,küçük iken kaybet daha iyi.Sanji'nin durumu bu kadar basit değil.Ya da seni her gün dövecek kardeşin olacağına öksüz ol daha iyi bariz bir şekilde.Psikolojik şiddet var,fiziksel şiddet var,dışlama var,Oda'nın deneme tahtası yapması var,sevdiği birisini kaybetme durumu var.Daha ne olması gerekiyor merak ettim Sanji'de.Tüm tayfa kendisi için harika gelişim yerlerine yollanırken bile bu adam okama adasına yollandı yahu.

Luffy'e de gidip ta korsan olduktan sonra söylüyor, gevşek :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık