Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz İmparator

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    164
Şanks :Yeni çağın gelişini durduramazsın.

WB: Beni korkutmaya yetmez ben Beyazsakalım!

Edward Newgate tek kelime ile zirvedir

Özel bir sebebi var mı ?
Linlin'e oy vermek çok olağan dışı bir şey mi ki özel sebep soruyorsun? :D

1- Çok severim.
2- Korku diye bir güdüsü yok kadının.
3- Gözü kara, önünde hiçbir şey duramaz.
4- Kimseyle duygusal bağı yok.

Ayrıca, diğerleri de korkusuz. Sadece Tiç var bazen korkan. O yüzden kimse doğrudan gerekçe sunamaz.
Yani anket, daha çok hangisini seviyorsunuz anketi olmuş.

Bir kere Teach olmadığı kesin.

Kaidoyu görmeseydik eğer işaretleyebilirdim ama Big Mom'un gelişinden endişelendiği için oda olmaz.

Big Mom diyebilirim ama tamamen korkusuz olduğunu düşünmüyorum. (En azından Babalık kadar.)

Shanks diyemem çünkü Babalık var ankette ama olmasaydı kesinlikle Shanks derdim.

Babalık bu konuda kendini kanıtladı sanırım karakteriyle duruşuyla. Bir adamı için MF basmak her baba yiğidin harcı değil. Tayfasına verdiği değerde bunda bi etken ama gram korkusu olan bi herif olsa bunu yapamazdı.

Gönül rahatlığıyla babalığa bastım oyu.

Beyazsakal en başlarda Tiç'in peşine düşmekten korkup boş vermemiş miydi tayfa arkadaşını öldüren adamı? Yoksa başka bir şey miydi. :/

Ace'i kendi elleriyle ölüme mi yollasaydı? İçinde kötü bir his olduğundan Ace'i korumak için gitmemesini söylüyor.
Ace ile birini daha yollayabilirdi. Neden tamamen boş veriyor ki? Demir kuralı çiğneyene ceza verilmeyecekse o kurala demir demenin anlamı ne?
Tiç'in yapabileceklerinden ve Ace'in başına kötü şeyler geleceğinden korktuğu için göndermiyor. Bu bir nevi Tiç'ten korkmaktır.

Ace ile birini daha yollayabilirdi. Neden tamamen boş veriyor ki? Demir kuralı çiğneyene ceza verilmeyecekse o kurala demir demenin anlamı ne?
Tiç'in yapabileceklerinden ve Ace'in başına kötü şeyler geleceğinden korktuğu için göndermiyor. Bu bir nevi Tiç'ten korkmaktır.
Buradaki korkusuzluk savaştan korkmamak, cengaverlik anlamında değil mi? Ben öyle anladım ve yorumladım. Adamın evladı için endişelenmesi, onu korumak için engellemeye çalışması alakasız oluyor eğer öyleyse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık