Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Komik Yabancı Dizi Karakterleri

başlarda öyle ama sonradan bayağı güzelleşiyor biraz sabır lazım :)
Herkes aynı şeyi söylüyo ilk sezonu atlatırsan sonrasına alışıyosun diyolar. Ben alışmak değil, gülmek eğlenmek için komedi dizisi izliyorum. Bi sonraki hareketi ayan beyan ortda olduğu halde arkada yersiz bi gülme efekti olan komedi dizisi olmaz. BMS ilk bölümden bağlar kendisine. TBBT, TaHM, Coupling vs. ilk bölümden güldürür izletir kendini. It Crowd da böyle bişey yoktu.

Herkes aynı şeyi söylüyo ilk sezonu atlatırsan sonrasına alışıyosun diyolar. Ben alışmak değil, gülmek eğlenmek için komedi dizisi izliyorum. Bi sonraki hareketi ayan beyan ortda olduğu halde arkada yersiz bi gülme efekti olan komedi dizisi olmaz. BMS ilk bölümden bağlar kendisine. TBBT, TaHM, Coupling vs. ilk bölümden güldürür izletir kendini. It Crowd da böyle bişey yoktu.
Ben düzenli izlemedim onu İngiliz espri anlayışından da nefret ederim ama toplamda 5-6 bölüm izlediysem 3 ü güzeldi belki güzel bölümleri seçmişimdir.

Blue Mountain State Harmon, Sammy, Thad çok iyi :good:
Shameless Frank, himym Barney :)
Ve tabiki de Sheldon Cooper.

Oylama sonuçlarına bakınca ülkemizde komik olan diziler değilde popiler olan dizilerin ne kadar daha fazla ilgi gördüğünü farkettim

Oylama sonuçlarına bakınca ülkemizde komik olan diziler değilde popiler olan dizilerin ne kadar daha fazla ilgi gördüğünü farkettim
komedi dizileri pek izlenmiyor ingilizce komedi komik olmaz diye izleyenler de güncel olanlardan başka izlemediği sonuçlar böyle oluyor eski komediler güzel herşeye rağmen

Bernard Black için sadece komik yabancı dizi karakteri demek hakarettir. Bernard Black bir yaşam tarzıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık