Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Kötü Durum

Hangi Durumda Olmayı Tercih Ederdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    81
Gölgesiz yaşanır da diğerleri çok katlanılmaz oyuncak olmak dışında hepsinde yüzde elli ölüm ve oyuncak olmak da ejder kölesi olmakla yarışacak kadar berbat.

Diğer yerlere katlanılır da kutsal köleliği ve İmpel Down sıkıntı.
Ghost of Tsushima oynadığım şu günlerde Wano bana Valhalla gibi gelir

Başlık en kötü durum diyor ama ankette hangi durumda olmayı tercih edersiniz yazıyor. O yüzden ayrı ayrı cevaplayayım.
En kötüsü hangi durum diye düşünürken impel down ve marijoeya kadar eledim. İmpeldowndaki vaftiz gözümü korkutuyordu. Ama sonra bir seferlik bir şey olduğunu hatırladım. Halbuki kölelikte durum sürekli aynı. Üstelik insanlar "Lütfen bizi öldürün" diye yalvarıyordu. En kötüsü; Marijoe.

Peki hangi durumu tercih ederim... Wano. Bir şekilde oradan kaçardım muhtemelen çünkü.

Seçeneklerin hepsi birbirinden kötü.

Kutsal malları ele gitsin. Bir gore filmi içinde yaşamaktan farksız olur.

Oyuncak olmak da kötü. Köle oluyorsun ve kimse seni hatırlamıyor.

Gün ışığına çıkamadan yaşamak çok sakat.

İmpel Down da hapis hayatı. Hapishane işte daha ne diyim

Wano diyorum. Diktatör var her yer pislik falan ama en azından normal hayatta yaşıyorsun. Tabi ne konumda olduğuna göre de değişir

Şu iyi kutsallara denk gelsen acaba iyi bir yaşam sürebilir misin?
Başta kutsallara kölelik aklıma yatmamıştı ama önerin üzerine düşündüm. İyi ya da kötü olması bile fark etmez. Yukarıda arkadaş uzunca bahsetmiş, kölelik esnasında birçok şans elde edebilirsin. Yok ben köle olacağım dersen de ömür boyu iş garantisi var, kovulma;açıkta kalma derdi yok. Yatacak yerin hazır , ne kira ne yol masrafı var. Yemekler şirketten, yediğin midende, yemediğin yemen için beklemede. Kutsal Ejder iyi de olsa kötü de arada bir senden birtakım taleplerde bulunacak ama genel olarak boştasın. Gördüğümüz kadarıyla esnek çalışma da söz konusu. Her kölenin kendi efendisi var ve bu efendi tek bir köle ile uğraşıyor genelde. Yani genelde boştasın. Boştakiler için iş güç varsa bile birçok köle var yani iş yükü de azdır. Kölelerin ortalamaya vurursak günde bir saat bile çalıştığını sanmam. Ciddi ciddi ekmek elden su gölden bedava yaşadıkları bir düzen var. Bazı köle türleri için hayat zor olabilir ama kölelerin geneli ibrik tutan cinsten. Acı çekiyor diye gösterilen köleler de kırk yılın başı Dünya toplantısı oldu da iş yaptılar. Onların işi de kek. Neticede efendin iyiyse çok iyi meslek, efendin kötüyse biraz zorlanırsın ama efendin sürekli tepene binecek değil. Wano'dan sonra ikinci seçenek olarak düşünülebilir. Neticede İD hakikaten kötü bir yer, Gölge ve oyuncak işi de sakat işler. Ama Wano ile Kölelik geleceği olan konumlar.

Hepsi birbirinden kötü. Diğerlerine kıyasla oyuncakların bazıları şehirde takılıyordu. Eğer öyle olacaksa oyuncak olmak iyi.

Diğerlerinde öyle pek bi yırtma şansı yok.

Tb yine en iyi seçenek.İyi kötü yaşıyorsun gölgesiz olarak Lola ve yandaşlarını gördük.Ha vampir gibi yaşarsın o ayrı.Tutsaklık meselesiyse köyünden çıkmamış insanlar gibi olursun işte.Geniş ölçekte bakıldığında dünya da bir hapishanedir tarzı bir laf vardı.O açıdan bakarsak en kötüsü değil.İmpel down daha kötü mesela 5. kat bile Sibirya gibiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık