Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Sitcomlar

En iyi sitcom?

• Two and a Half Men

Kullanılan: 3 7.5%
  • Blue Mountain State

Kullanılan: 2 5.0%
  • Friends

Kullanılan: 11 27.5%
  • Modern Family

Kullanılan: 0 0.0%
  • New Girl

• My Name Is Earl

Kullanılan: 1 2.5%
  • The IT Crowd

• Seinfeld

Kullanılan: 5 12.5%
  • Married with Children

• Community

Kullanılan: 4 10.0%
  • The Office

Kullanılan: 7 17.5%
  • Coupling

• It's Always Sunny in Philadelphia

Kullanılan: 1 2.5%
  • Weeds

• That '70s Show

• Kullanılan toplam oy
    40
Hiçbirini izlemedim. Muhtemelen izlesem de, hiçbiri Black Books'un önüne geçemezdi.
Smoker-san Big Bang'i izle bence ilk sezonları süperdir son sezonlarda fena değil.:good:

Onun dışında benim türüm değil bu seri Sit.com sevmem genelde o yüzden izlediğim tek dizi Big Bang'a gidiyor oyum.:tmm:

Cheers'ın ince espirileri ile birlikte, Seinfeld, Married with Children, 2 broke girl derim, diğerlerinin sırasına o kadar gerek yok :)

Smoker-san Big Bang'i izle bence ilk sezonları süperdir son sezonlarda fena değil.:good:

Onun dışında benim türüm değil bu seri Sit.com sevmem genelde o yüzden izlediğim tek dizi Big Bang'a gidiyor oyum.:tmm:
İzledim 2-3 bölüm, ama Black Books çok daha başka bir şey. Onun kalitesi yoktu.

Seinfeld, married with children, my name is earl, bunların yeri hep ayrı olacak benim için, cnbc e de izlediğim ilk dizilerden çünkü. Ally mc beal da vardı hatta. Ama bunlar biraz old school kalıyor. Benim en çok eğlendiğim, güldüğüm, sıkılmadan izlediğim entourage'dır. Himym, tbbt falan bozuk kasete bağladı, sarmıyor pek. Yeni bölümlerini sırf o kadar sezon takip ettiğim boşa gitmesin diye izliyorum.

HIMYM özellikle ilk 5 sezon gülmekten gebericeğiniz bölümler var. 6. sezon iyi güzel son iki sezonu biraz sıkıcı. Ama yine de en iyisidir benim gözümde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık