Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Karakter Müziği

En iyi karakter müziği?

• Kullanılan toplam oy
    42
Listeden izlediklerim Naruto, Bleach, HxH, FMAB, Death Note. Bunlar arasında bana göre en karakteristik olan Orochimaru'nun müzikleridir. Hiç izlemeseydim de yılanları çağrıştıracakmış gibi geliyor.
Bleach'ten en karakteristik bulduğum ve en sevdiğim İchigo'nun saçtığı dehşete cuk oturan "What can you see in ther eyes".
HxH'ye gelirsek bana göre Shaiapouf, Kurapika ve Kuroro'nun müzikleri Hisoka'nınkinden çok çok daha güzel. Karakteristik mi emin değilim, açıkçası Shaiapouf sevdiğim bi karakter değil aklımda yer tutmuyor olabilir ama Agitato HxH'nin en güzel parçası.
Bunun haricinde Spike-Rain ve Ballad of Fallen Angel da unutulmazlarım arasında.
Listeden 1-Raito 2-Shinji 3-Pillar Men'e gitti oylarım. En iyisi açık ara farkla Raito'nun ki. Shinji'ye Escalon'dan çok Can't back down'ı yakıştırıyorum gevşekliğinden ötürü, ayrıca alarm müziğim senelerdir ama Escalon'u da severim. Konudaki müzikler arasından da Pillar Men'i beğendim Ulqi yerine ona oy attım. Güzel bir konu.:respect:

Konudan kalite akıyor. Genel anlamında Bleach müzikleri anime aleminin kralıdır ama hemen hemen her animenin en azından bir tane dehşet ost'u oluyor. Seçmekte zorlandım açıkçası ama her daim zirveye koyulabilecek ostlardan biri olan L theme'e verdim oyumu. Emeğine sağlık.

Konu çok güzelmiş. Aklimdaki coğu muzik eklenmiş birde bunun anime openingleri ve endinglerinin oldugu bir konu acmak lazim yada vardir belki ben bilmiyorumdur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık