Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Kaptan

Wb denilen adam tayfasını delikli bir velet için telef etmiştir. Bir sürü insan ölmüştür. Sonradan yaptığı isteyen gidebilir şovuna kanmaya gerek yok , onu sırf artistliğine yaptı. Şimdi düşününce en iyi kaptan , istisnasız Buggy'dir . Tayfasına olan bağlılığı sık sık dile getirilir. Tayfası için her şeyi yapar. Tayfası ile olan bağı gerçekten mükemmeldir.

Onun dışında One Piece'teki en iyi kaptan (kaptanlığı en iyi , tamamen birebir korsan tayfası kaptanı. yoksa en güçlü anlamında değil.) Marshal D. Teach , tayfasının o aşırı gücüne rağmen kaptanlığını yapabilmiş ve onlara hükmedebilmiştir. Şimdi , ama Shiryu'yu daha tam ... tarzı bir cümle ile bana cevap vermeye çalışanlara 1 adet deprem yumruğu hediye ediyorum. Onun dışında Teach , tayfasına bağlıdır ve delikli bir velet için tayfasını feda edenlerin aksine , tayfasını zarar görmemesi için savaştan uzaklaştırıp , delikli veletle kendisi yüzleşebilmiştir. Onun dışında , eski tayfasına olan bağlılığı her ne kadar açıklanmasada , şu an ki tayfası içinde çok büyük ihtimal aynı şekilde olmuştur. Gerçek bir korsan olarak , feda edilebilir çöp adamlardansa daha güçlü ve her biri kaptan seviyesinde ki adamlara kaptanlık yapar. Buna rağmen tayfası tarafından sevilir ve sayılır.

Gerçek dünyaya göre en iyi en gerçekci kaptan Mashal D. Teach ama one piece dünyasna göre bakarsak en iyi kaptan Monkey D. Luffy dir. Oyum luffye

dusau

Boa hancock dedim, sırf ülkesini koruyabilmek için shichibukai olmuş, ülkesi tarafındanda çok seviliyor.

WB, kendisine BABA dedirten bir adam. O giderse arkasındaki herkes gider tabi ki. Onun orada yapması gereken 5.000 kişiye emir verip gelmemelerini sağlamaktı. Arkamdan gelmeyin! dese hangisi gidebilirdi? Ses çıkarmayıp zımnen gelin emri veriyor. Ayrıca zorlamasına gerek yok. Bunun dışında WB'nin yegane planı, 43 müttefik kaptan ile birlikte MF'ye çıkıp Marco'nun Kizaru'yu, Jozu'nun Aokiji'yi tutması ve kendisinin de ortadan ilerlemesinden ve Ace kurtulduktan sonra tayfanın kaçması için kendisini feda etmekten ibaretti. Hiç planda olmayan, ID'den kaçan 234 mahkumun ne denli fayda sağladığı ortadayken WB'nin bu planının başarısızlığa uğrayacağı muhakkaktır. Ace'i kısmen kurtaran kişiler bile (Croco- Luffy(2 kez) - Mr.3) o 234 mahkumun içinde idiler. Hal böyle olunca kendisi dahil 5.000 kişinin siyaseten katli söz konusu olacaktı. Bu denli bencil bir adamdan bahsediyoruz ve KF ahalisi onu EN İyi Kaptan seçiyor, tuhaf hakikaten.
Adam kendine Baba dedirtmesinin sebeplerinden bir tanesi de oğullarını yarı yolda bırakmamasıdır. Aynısı başka elemanına olsa aynı tepkiyi vermese tamam ama bu tutumun yanlış. Ha ben zaten oyumu Luffy reise verdim ama arkasından gelmesin emri versin demek komik, bunlar korsan tabii ki savaşıp ölecekler:good:
Beyazsakalın en büyük sorunu bence adam aile aile diye tutturmuş ama gitmiş korsan olmuş bu neyin kafası? Bence adam yalnız olmaktan hoşlanmıyordu istediği aile olsa gider yuva kurardı.

Bence Fisher Tiger.

Shanks ve Luffyde o ağırlık yok.Luffy zaten sözde kaptan.

Balıkadamları hizaya getirmiş tamamen kendine bağlamış hepsine çeki düzen vermiş.Adam daha ne yapsın.

@Mahir

Senin dediğin iyi güzelde adam ne yapsın tek başına dalıp,asıl o zaman kurtarması imkansız olurdu.En azından amiralleri birileri tuttu.Wb shiki gibi malca dalsa gömmezlerdi bile heykelini marineford girişinde sergilerlerdi.Onuruyla öldüğünü kimse bilmezdi kameraların olacağından bile şüpheliyim.

Korsanların savaşıp ölme zorunluluğu nereden geliyor? Basbayağı da o emri verebilirdi, ister komik bul ister başka tepki ver, beni alakadar etmez. WB, kendi devrinin bittiğini ve yerine genç neslin geçmesi gerektiğini zaten biliyordu ve savaşa da ölmek için geldi. 234 mahkum olmasa, daha savaşın başında Ace öldürülecek ve 5.000 kişi katledilecekti. Zaten savaşa ölmeye gelen WB, savaşa tek başına gelse bence daha efektif dövüşürdü. Adam oğulları zarar görmesin diye gücünü kıstı son ana kadar. Tek başına gelip onuruyla ölmeliydi.
Adam ayakta öldü daha ne yapsın yapma lütfen. Savaşa ölmeye değil Ace kurtarmaya geldi. O kadar ölmeye gelse Akainu korkaklık yapmazdı daha doğrusu ona o emir verilmezdi. Bir korsan nasıl ölecek açıklar mısın? Yaşlanıp huzur içinde ölmesini beklemiyorsun değil mi? Adam korsan olduğu anda her an ölüme hazırlıklı olmak zorunda.

Millennium Wizard,
Ağırlıkları yok değil sadece rahat adamlar. Ağırlığı olmayan adamın bir sözü ile 2 yıl beklemezsin:good:

O savaşın kazanılması ihtimali yoktu Emre. Hatta bırak savaşı, Ace'in kurtarılıp kaçırılması ihtimali bile yoktu. Ne diyorum; ID'den gelen 234 mahkum planda dahi yoktu ve her şeyi bu adamlar yaptı aşağı yukarı. Croco spada ile Ace'i kurtardı, Luffy h. haki ile Ace'i kurtardı, Luffy + Mr3 kombo yapıp Ace'i kurtardılar, Jinbe Luffy'i kaçırdı, WB 234 mahkumun gücünü övdü. Şimdi bu adamlar yokken savaşa gelmiş halleri ile 5.000 kişi mefta olacaktı. Ben bunu WB'nin bencilliği ve iyi bir lider olmadığı şeklinde görüyorum, siz başka fikre kapılabilirsiniz, saygı duyarım.
Beni yanlış anlamışsın.Kazanılacağını söylemedim.
Kazanılmasa bile en azından umut vardı 234 mahkum gelmese bile.Wb tek başına dalsa isterse evreni yok eden güç olsun ne yapabilecekti ki shikinin hali ortadayken.Adama 2 kişi yetti beyazsakala da 3 amiralle sengoku ve garp beşi birden dalardı. Beyazsakalda mermer değil sonuçta.Gözükara ama shiki kadarda aptal değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık