Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Destek Şampiyonu

iyi bir janna varken hiçkimse adcyi kesemez 2 vs 5 aldiğimizi hatirliyorum özellikle kefaret geldikten sonra keza namide ayni şekilde

Slowlayıp W ile kaçmak, aralarına giren adamınıza Ulti verip E ile kalkan vermek gibi güzel bir şey yok.

Ama gel gelelim Leona için bakarsak, 3 tane stun atabiliyor %30-%45 CDR kasınca. Q-R kesin kill aldırıyor. Ardından tekrar Q ile bir başkasını tutuyorsun.
Leona'nın o özellikleri iyi duruyor ama tank oynamayı pek beceremiyorum. Daha doğrusu yakın dövüş. Tflerde çok bir şey yapamadığım için geride durmak daha iyi. :D Ama düşük seviyelerde ilerlemek için çok iyi bir hero diyorlar. Bu yüzden aklımı çeliyor biraz.

Onu alayım o zaman.

Ve de Thresh'i Blizt'ten bu kadar çok öne çıkaran şey ne?
Thresh q ile çekip sürüklüyor. E ile de istediği tarafa silkeliyor. Q skiline yakalanan bir iki saniye kurtulamıyor. Blitz ise direk çekiyor. Ardından e ile havaya kaldırıyor. Bu arada karşı taraf gene dumur. Thresh'in ultisi müthiş yavaşlatıyor. Blitz'in ultisi değişmediyse susturuyor. Ayrıca thresh w ile istediği kişiyi savaşa dahil edip savaştan çıkartabiliyor. Kimine göre değişir ama sup dendi mi thresh derim ben. En sevdiğim herolardan biri. İyi bir thresh çok şey yapar.

Thresh q ile çekip sürüklüyor. E ile de istediği tarafa silkeliyor. Q skiline yakalanan bir iki saniye kurtulamıyor. Blitz ise direk çekiyor. Ardından e ile havaya kaldırıyor. Bu arada karşı taraf gene dumur. Thresh'in ultisi müthiş yavaşlatıyor. Blitz'in ultisi değişmediyse susturuyor. Ayrıca thresh w ile istediği kişiyi savaşa dahil edip savaştan çıkartabiliyor. Kimine göre değişir ama sup dendi mi thresh derim ben. En sevdiğim herolardan biri. İyi bir thresh çok şey yapar.
Aşağı yukarı aynı şeyler var ikisinde de. Tek farkı yaratan Thresh'in w skili o zaman. Blitz bronzdan sonrasında çok ezikleniyor niyeyse.

Aşağı yukarı aynı şeyler var ikisinde de. Tek farkı yaratan Thresh'in w skili o zaman. Blitz bronzdan sonrasında çok ezikleniyor niyeyse.
Yok. Thresh çok daha iyi. Daha oyunun çok başındasın o yüzden nasıl anlatacağımı bilmiyorum da işlevsellik açısından çok daha kullanışlı. Ayrıca o W bile çok işe yarıyor.

Blitz niye ezikleniyor ya da kim ezikliyor bilmiyorum o da kullanışlı bi şampiyom ama thresh ile karşılaştırıldığında ben thresh derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık