Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Havalı Takma İsim

Ahahaha etekleriniz tutuşmuş bakıyorum daha çok ağlayacaksınız bir durun daha belli değil bir şey. :D
Dof da artık mapus da gazeteden okur olan biteni :S
Ya oğlum bunu senin demen çok komik ya .s Luffy olmasa Croco geberirdi orada sen kalkıp bize komik diyorsun... Emin ol Dof hep orada kalacak?? Kutsallar için önemli olan bi adamı ölene kadar orada tutacaklar. Fufufufufufufufufufuf şimdi kaybol Subekine ö.

Ya oğlum bunu senin demen çok komik ya .s Luffy olmasa Croco geberirdi orada sen kalkıp bize komik diyorsun... Emin ol Dof hep orada kalacak?? Kutsallar için önemli olan bi adamı ölene kadar orada tutacaklar. Fufufufufufufufufufuf şimdi kaybol Subekine ö.
Yahu adam istese çok önceden kaçıyordu hapishaneden. Fakat adam kaçmıyor oturup purosunu yakıp bekliyor. Böyle bir şeyi başka bir karakterde göremezsin zaten. Bunun dışında yani işine gelen kısmı anlatıyorsun Luffy olmasa falan. Croc olmasa Luffy'ler orada kapana kısılmışlardı. Adam ne diyor ''Beni buradan çıkarırsanız tavanda koca bir delik açarım'' ve bir bakıyorsunuz ki diğer bölümde tavanda koca bir delik açılmış ve Luffy'ler hapishanenin çıkışına doğru ilerliyor. Size göre Luffy olmasa evet :D

Tutmayacaklar la işte Dof korkudan altına ediyor Kutsallar beni öldürecek diye. Neyse mapus fareleriyle iyi geçinmeler size.
Mapus Yasha'ya selamlar :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık