Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Zoan Türü Şeytan Meyvesi

Valla yalan mı söyleyah :oleyo: Adam buda işte işi gücü meditasyonla,yoga falan yapmıştır o.Çakrayı bulup kishimotoya haber yollamıştır o da eichiroya çıtlatmıştır filo amirali yap bende çok emeği var diye :D Adam hakikaten edison gibi adam neler neler buldu vegapunk solda sıfır kalır yanında.
İşte olay orada zaten. Adam tanrı la tanrı. İlham filan dağıttı bu vegapunk'a filan ama adam tanrı abi. Hiç mi ufaklığında herkül izleyip oradaki yunan tanrılarını görmedin. Hiç mi Supernatural izleyip orada ki tanrılara şöyle bir bakmadın? Adamın ilham var, ilim sahibi e birde doğal olarak tanrısal güçleri de var bunu niye kabul etmiyorsunuz yaa :agla:

Not: Nami ile sengoku'nun karşılaştığı bir caps'in yok mu yaa? Nami benim altın rengi kaslı vücudumu gördüğü zaman hayatının aşkı olduğumu anlar filan :hhh:

İşte olay orada zaten. Adam tanrı la tanrı. İlham filan dağıttı bu vegapunk'a filan ama adam tanrı abi. Hiç mi ufaklığında herkül izleyip oradaki yunan tanrılarını görmedin. Hiç mi Supernatural izleyip orada ki tanrılara şöyle bir bakmadın? Adamın ilham var, ilim sahibi e birde doğal olarak tanrısal güçleri de var bunu niye kabul etmiyorsunuz yaa :agla:

Not: Nami ile sengoku'nun karşılaştığı bir caps'in yok mu yaa? Nami benim altın rengi kaslı vücudumu gördüğü zaman hayatının aşkı olduğumu anlar filan :hhh:
Bu var nami onun seviyesi için çok fazla :hhh:

İnsan da bir hayvandır diyerek en basite indirebilirsin bu olayı aslında.

Kaido'dan da aslan meyvesi yakışır ününe ve zoan ordusna bakarak ama mistik filan beklerim ben. Mistik bir aslan nasıl olur dersen yorum yapamam.

Birde bir düşünce oluştu ya. En güçlü paramecia WB; En güçlü zoan Kaido şeklinde. Doğru olabilecek bir teori bence bu. En güçlü logia da koca ana çıkabilir. (Teach'in meyvesi o zamanlar bilinmediği için elbette)
bilinen en ünlü ve mistik aslan,yunan mitolojisinde herkülün 10 görevinden biri olan nemean aslanıdır.çelik sertliginde derisi vardır.orjinal tekkai :D birde busoshokuyu göm vergo gibi al sana tank,lucci leoparken penceleriyle neler yaptı,aslan vurdumu zebranın bel kemigini kırar,kaidouya zayıf gelir o meyve ama en saglam adamlardan birinde cıkabilir.

Buda diyordum ama artık vazgeçtim anka meyvesi diyorum.Garp önüne gelen korsanı haklamış ondan sonrada sen yaptın derim demiş Sengokuya :ehe: Sengoku böyle böyle nam yapıp buggy gibi amiral olmuş.Her yere bu garp gitmiş sengoku kıçının üstünde oturmuş icat falan yapmış fikir babası adam :D
niye adamın kirli camasırlarını ortaya döküyorsun,sengoku zaten hep garpın ününden calmıs,allahtan roger bir kac kere garptan bahsetmişte,o vsyi biliyoruz,diger hepsinde sengoku bedavadan olaya çökmüş,buggy ve usopp gibi.hatta cogu dövüste keçisi savasmıs, sengoku ganimeti toplamıs :flaugh:

dipnot; bilinen en büyük etçil dinazor türü tam yazamam belki ama spinasaurus egyptycus gibi birseydi,hani su jurassic park 3 te t-rexi öldüren.bunu saglam adama vermek lazım ;)

Şunu merak ediyorum, dinazor meyvesi veya leopar meyvesi arasında nasıl bir fark olabilir? Yani dourikileri farklı oranda mı arttırır bu meyveler. Açıkcası ben sağlam bir fiziksel gücü olan ve sağlam hakisi olan kişiler için dinazor meyvesi dedim, sebebide meyveyle beraber çalıştıkca gücün katlanması. Sizce Lucci dinazor meyvesi yese Luffy'i yener miydi?

bilinen en ünlü ve mistik aslan,yunan mitolojisinde herkülün 10 görevinden biri olan nemean aslanıdır.çelik sertliginde derisi vardır.orjinal tekkai :D birde busoshokuyu göm vergo gibi al sana tank,lucci leoparken penceleriyle neler yaptı,aslan vurdumu zebranın bel kemigini kırar,kaidouya zayıf gelir o meyve ama en saglam adamlardan birinde cıkabilir.

niye adamın kirli camasırlarını ortaya döküyorsun,sengoku zaten hep garpın ününden calmıs,allahtan roger bir kac kere garptan bahsetmişte,o vsyi biliyoruz,diger hepsinde sengoku bedavadan olaya çökmüş,buggy ve usopp gibi.hatta cogu dövüste keçisi savasmıs, sengoku ganimeti toplamıs :flaugh:

dipnot; bilinen en büyük etçil dinazor türü tam yazamam belki ama spinasaurus egyptycus gibi birseydi,hani su jurassic park 3 te t-rexi öldüren.bunu saglam adama vermek lazım ;)

Doğru la bir de mitoloji vizesine girdim daha 5 gün önce :hhh:. Herkül ve 12 görevine de çalışmıştım beyin durunca tabi bütün bilgileri unutmuşum :D.

Keçisi onun yerine dövüşmüş konusuna yorum yok. Bütün sırlarımı öğrenmişsiniz artık :(.

Edit: @MW
O nerden çıktı kendin mi yaptın la onu :D.

Şunu merak ediyorum, dinazor meyvesi veya leopar meyvesi arasında nasıl bir fark olabilir? Yani dourikileri farklı oranda mı arttırır bu meyveler. Açıkcası ben sağlam bir fiziksel gücü olan ve sağlam hakisi olan kişiler için dinazor meyvesi dedim, sebebide meyveyle beraber çalıştıkca gücün katlanması. Sizce Lucci dinazor meyvesi yese Luffy'i yener miydi?
Mesela dinozorun özelliği derisinin kalın olması. Leoparın çevik olması falan onlar da etkili.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık