Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Sol Kol

Sizce Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    173
Jackte bi sağ bi sol kol oluyor joker oldu herif iyice. Şu listede sol kol olduğuna dahil en ufak bilgi geçen adam yok sanırsam. Niye herkes kafasından rank uyduruyor anlamıyorum :/

Burgess 1. komutan ama sol kol Jozu 3. komutan ama sol :confused: Jackin ne olduğu belli değil, Smothie heralde en yüksek 2. ödüle sahip diye sol kol ilan edilmiş. Roo zaten şişman olması dışında ne biliyoruz? :gamyon:

Bence en güçlü sol kol Marco, hadi bakalım.
Rayleigh dışında hiçbir yonkonun sağ kolu açıklanmadığını biliyormuydun ? Yani sağ kol dediğimiz kavram tek kişide var şu an seride. Gerisini biz uyduruyoruz. O yüzden o kadar kurcalama bence :) o yüzden keyfine bak :D

Senin listede belirti de yok ki :S Açıklamayı geç. Tamamen random salmışsın gibi :/
Dediğim gibi o kadar kurcalamaya gerek yok :) ben tayfanın önem açısından ve kısmen güç açısından seçtim bu kişileri. Normalde jozu şu an sağ kol olması gerekiyor çünkü marco kaptan. Şu an biz güç olarak baktığımız için jozu ace yerine geçmiştir diye sol kol olarak sıraladım. Burgess bb nin 1.tümen komutanı sağ kol anketinde olmadığı için onu buraya koydum. Smoothi zaten mağlum onu açıklamaya gerek yok. Lucky roo ise tamamen tartışmaya renk katmak için koydum. Kendisini tayfada önem olarak 2. sıraya koydum çünkü 1. Ben beckman. Jack, kaidonun sağ kolları arasında ama güç olarak kaçıncı sırada olduğu belli değil. Diğer ankette neredeyse hiç oy alamadı demekki sağ kollar ile denk bir seviyede görülmüyor diye onu buraya da kattım. Umarım içini ferahlatabilmişimdir dragon :)

Pardon o zaman :D jack bence bunlarla kapışabilecek seviyede eğer onu cracker ile aynı ankete koysaydım çok baskın gelirdi jack:)
Nereden biliyorsun? Cracker Luffy'e kaybetti diye Jack'den güçsüz mü oluyor. Luffy Nami'nin yardımına rağmen 11 saati aşkın süre Cracker ile kapıştı. Hafife almayın şu adamı. Ödüle bakıyorsan eğer o ödülün yüksek olmasının bir nedeni de sebepsiz katliamlar.

Okama da olabilir. Translar bir çok kültürde kendilerini Queen diye çağırırlar.
Sanmıyorum pek :D Sert bir kadın karakter çıkacaktır benim tahminim. Ivankov var zaten fazlasına gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık