Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Kadın Karakter

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    281
Tsuru genç olsa oyumu ona atardım. Shiraoshi'nin potansiyeli belli olmamakla birlikte birebir bir dövüşte hiçbir zaman güçlü olamayacak.

Nami'nin tümen komutanı olabileceğini hiç sanmıyorum. Bu seviyeye ulaşabilecek veya aşabilecek olanlar kendilerini şuan belli etmeliydiler. Ana tayfadan Zoro, Sanji, Usoop. Filodan Cavendish, Sai falan.
Devon'un rakibiyse ya Hancock okur ya da beklediğim gibi Linlin tayfasını Luffy'e bırakırsa Smoothie olur.

Şimdi meseleye dönersek,
Momousagi amiralleğe aday olabildiyse Tümen Komutanından üstündür. Bu sebeple Momousagi.

Listedekilere göre:
Momousagi, Tsuru=Hancock=Smoothie, Devon, Stussy..

Smoothie'nin potansiyeli amiral.
Big Mom tayfayı neden Luffy'e bırakacak? Yani son 10-15 bölümü okumadım o yüzden soruyorum, bu arada bir şeylerden mi bahsettiler?

Ankete gelirsek, aşk en büyük zafiyetidir insanın... O nedenle Hancock. Hem korsanlar kralının karısı olacak kadın bunları çiğ çiğ yer.

Tsuru'nun prime dönemini ele alıyorsak bence Tsuru Big Mom'dan sonraki en güçlü kadındır. Ama Hancock'un da hakkını yemek istemiyorum.
Vasıfsız Smoothie'nin ne işi var listede?

Tsuru daha Doffy’i çömez zamanlarında yakalayamamış birisi. Garp KK kovalarken, Tsuru Dof kovalıyor lol

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık