Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Şenks köpekleri olduğu için girebildi zaten.Düşman olsa amiraller top gibi sektirirdi onu.
O yüzden “rayleigh luffy aynı kaptanımız gibiydi” dedi değil mi ve bunları söylerken adamın yüzü parlıyordu ve çok mutluydu.
Köpek olan gelipte savaşı bitirmez. Köpek olan gidip kolunu vermez. Köpek olan kapak hikayelerinde luffy’nin ödülüne hayranlıkla bakmaz. Ama gorosei ile buluştu çünkü köpek:rolleyes:

O yüzden “rayleigh luffy aynı kaptanımız gibiydi” dedi değil mi ve bunları söylerken adamın yüzü parlıyordu ve çok mutluydu.
Köpek olan gelipte savaşı bitirmez. Köpek olan gidip kolunu vermez. Köpek olan kapak hikayelerinde luffy’nin ödülüne hayranlıkla bakmaz. Ama gorosei ile buluştu çünkü köpek:rolleyes:
Roger ve reylih ile şenksin ne alakası var la.Adam köpek diye Luffy için kol veremiyor mu ?

Çünkü roger’in iradesini ateşini huyunu luffy’de gördüğü için öyle dedi ve roger’in yaptıklarını yapabilecek potansiyel gördüğü için yoksa şapkayı vermezdi zaten. Ben köpek olacam ve kolumu vercem öyle mi yok daha neler.
Yahu ben diyorum ki Gorosei şenksi köpek gibi kullanıyor olabilirler.Wb ile olan görüşmesini engellemeye çalışan 20 denizci gemisi varmış mesela.Neden şenksin peşindeler mesela ? Ortadan kayboldukları gerçekten doğru mu ? Keyfim değil mi şenkse köpek diyen.Köpek işte.

Yahu ben diyorum ki Gorosei şenksi köpek gibi kullanıyor olabilirler.Wb ile olan görüşmesini engellemeye çalışan 20 denizci gemisi varmış mesela.Neden şenksin peşindeler mesela ? Ortadan kayboldukları gerçekten doğru mu ? Keyfim değil mi şenkse köpek diyen.Köpek işte.
Savaştan önce wb’ye giden gemiler de geri dönmedi aynısı da shanks ile görüşmelerini engellemek için gidenlere de oldu. Batırıldıkları aşikar. Hayır yani shanks’in köpek olduğu bir imare falan olsa belki falan diyebilirim ama sadece gorosei ile görüşmesinden çıkarılacak bir kavram değil bu çünkü buna karşı çıkan çok daha fazla hareketi var.

Şenks destek kuvvet olarak peşine takmıştır, WB'de paketlemiştir. Kaido ve Bm'in konuşması bile Denizcileri korkutmaya yetiyor, Amiral bile gönderemiyorlar ama Şenks'in peşine konvoy takabiliyorlar.

Kaido bigmomdan tırsmıyor. Sadece gelirse savaş çıkacak planları sekteye uğrayacak ne diye savaşa girsin? Herifler vegapunku almak istiyor. Bir de büyük bir savaş başlatacak onun hazırlığını yapıyor. Şimdi bigmomla kağışsa planı ertelemek zorunda kalacak. Ölme eşeğim ölme. Ha kaido bigmomı hemen indirir mi ? Hayır, ortada wano diye bir yer kalmaz, tüm fabrikalar yok olur, çalışacak insanlar ölür falan en sonunda bigmom düşer yenilir ama kaido da yıpranır o yıpranmış kaidoyu da bizimkiler artık indirir. Adam aptal değil.

Savaştan önce wb’ye giden gemiler de geri dönmedi aynısı da shanks ile görüşmelerini engellemek için gidenlere de oldu. Batırıldıkları aşikar. Hayır yani shanks’in köpek olduğu bir imare falan olsa belki falan diyebilirim ama sadece gorosei ile görüşmesinden çıkarılacak bir kavram değil bu çünkü buna karşı çıkan çok daha fazla hareketi var.
Adama sen olmasan buraya giremezdin diyorlar.Ne demek bu ?

Şenks destek kuvvet olarak peşine takmıştır, WB'de paketlemiştir. Kaido ve Bm'in konuşması bile Denizcileri korkutmaya yetiyor, Amiral bile gönderemiyorlar ama Şenks'in peşine konvoy takabiliyorlar.
Korkuttukları falan yok.Aksine gayet rahat sal beni halledeyim diyor adam.Teachin peşine Sakazuki,WB ye bütün amiraller,Kaido ve Big moma Kizaru ama şenks köpeğine normal denizciler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık