Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Kk ünvanı en güçlü adam ünvanının daha baskın olabilir ama bu baskınlık güç anlamında değil. Ama en güçlü canlı ve en güçlü adam ünvanı ayrımı direkt olarak güçle ilişkili. Bu noktada birbirine baskın gelen ünvan durumu senin düşündüğün şeyle aynı kategoride değil.

Aradaki fark şu. Wb ve Roger insandı. Dolayısıyla biri ölünce ötekinin en güçlü görülmesi normal. Aynı şekilde DEİKU için de geçerli bu. Mihawk ölse sonraki en güçlü ünvanı alır. Ama Kaido öyle değil. Senin dediğin gibi ünvan genişlemiş diyelim. Bu adam herkesten net bir şekilde daha güçlüyse BM'nin Kaido'ya diklenmesi de saçma beni öldürmeyi deneyebilirsin demesi de saçma mekanından ayrılıp Kaido'nun yanına gelmesi de saçma. Bunların hepsini BM'nin "boş yapması" olarak mı değerlendirecez ?
Hacı, adam fethetmiş. Öpücük ile olmuyor ki o iş. Güç, şöhret, zenginlik vs diye boşa saymıyor. Güç de işin içinde.

Kaido da iki yıl evvelki en güçlü olan WB'ye dalmaya gidiyordu. Ama onu da Shanks engelledi. Croco'nun WB'ye daldığı evrende, bu karakterlerdeki öz güveni normal karşılamak lazım.

Seri sonundaki gücüne itirazım yok. Ben şuan en güçlü denilmesine itiraz ediyorum. Şuan 1vs1 de Kaido veya Big Mom'ı alamaz bunu demek istiyorum. Torpil dememin en büyük sebebi aşırı bir şekilde kolay yoldan yükseliyor. Bak ne güzel söylüyorsun, Kaido sayısız kez savaştı falan diye. Bu Tiç de böyle gücüyle kazansa bir sorun yok. Sürekli planla, hileyle hurdayla nereye kadar gidecek. Ben bunu daha önce de çok kez söyledim. Bazı şeyleri de dövüşerek kendi gücüyle kazansın diye. Ama konumuz bu değil. Şuan en güçlü kim diye soruluyor ve benim oyum zaten belli. Şimdilik en güçlü yonko Tiç değil. Zaten konu da seri sonunu değil şimdiyi soruyor. Neyse çok da önemli bir şey değil ya. Tartışmanın gereği yok. İyi geceler.
Ben zaten şanksa verdim şuan için :) Zaten çoğu kişi şuan için tiçin en güçsüz yonkou olduğunu (bilinen) kabul ediyordur.
Kaido düştükten sonra daha da güçlenir. Adamdaki rahatlığı görmüyor musun? Adam oturmuş karı kızla içki içiyor diğerlerinin birbirini yemesini bekliyor :D
Luffy'nin çıkardığı karmaşadan kendine pay biçiyor ama sonunda o görmezden geldiği Luffye toslayacak haberi yok.

Piyuu, mom ile zehahaya oy vermeyen forumdaşlar var. Nasıl olur bu. Oylar denizci acanı shanks la balon kaidoya gitmiş. Sizi kınıyorum.

Kobe, Magic Johnson hayranlığıyla büyüyen bir çocuktur. Kobe Bryant emekli olurken Magic Johnson Kobe'yi gelmiş geçmiş en iyi Laker olarak zikreder.

Diğer yandan taraftarların bir bölümü aynı fikirde değildir. Kimisine göre Magic, Kobe'den iyi bir oyuncudur. Oysa Kobe'nin bugünlere gelmesinde etkisi olan Magic farklı düşünmektedir.

Oda, Kaido en güçlüdür, birebirde yener der. Diğer yandan Oda'nın One Piece'teki tezahürü olan Shanks taraftarlar tarafından daha çok tutulmaktadır.

:oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık