Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Ben söylüyorum sana 1.5 saat daha dövüştü yaradan sonra. Luffy de neredeyse sınırına gelmişti. Ayrıca Luffy tabiki özel bir adam. Luffy genel anlamda özellikleriyle sağ kol gücünde. Ama diyorum ya dövüşlerde koz olan gücü var iradesi ve dayanıklılığı. Öküz gibi dayak yiyor adam.:D

Zunisha Kaido olmasa en güçlü yaratık. Şimdi sen hesap yaptın galiba. Zunisha tayfası olsa Yonkou'luğa oynarda diyeceksin. Arkadaş nerden geliyor bu haberler size anlamıyorum.:D Ne olduğu belirsiz olaylar üzerinden varsayımlarla yorum yapıyorsun Emre.:S

Jack'in nasıl yenildiğini görmedin Amiral'lere. Amiral'lere daldı ve sağ çıktı diye övüyonuz. Sana 3 Amiral'in karşısına çıkıp da sağ çıkan adamdan örnek veriyoruz. O farklı diyorsun Jack'in nasıl o durumda kurtulduğunu görmüşsün gibi. Adam öyle bir dayak yemiş ki Gazetede öldü diye haber yapıyorlar. Jack'in denize düşüp ölmediğini gördük. Bu adam Denizdeyken Amiral'lere saldırıyor. Belki de Fujitora çok fazla güç uyguladı ve adam Denize düştü de kurtuldu. Yani belirsiz şeylerden yağ çıkarıp ekmeğe sürüyonuz ne diyim.:D

Katakuri o hortumu yese ölürdü diyorsun. Belirsiz.:S Dayanağı olmayan şeyler.
Hem sağ kol seviyesi diyorsun hem de sonra o özel falan diye kıvırıyorsun üstüne anlamadım gitti.Sağ kol seviyesiyse o dayanıklılık ve kondisyon katada da olmalı ama yoktu sorun burada darbeler çok etkiliyor kardeşi gibi.Zunishadan büyük yaratık gördün mü oars vs hepsi ufak kalıyor yanında.G4 yetersiz kalan yaratıklar gibi olduğu açık.Belki san juan wolf daha güçlüdür ama ilk 5 içinde olduğu kesindir.Kurallara uymak zorunda olmasa dağılan shiki filosu gibi mahveder milleti.İki azmanla 5 gün dövüşen adam teke gidiyor hesap et çarpan kütleyi. 2 amiral ve tsuru vardı bir zahmet düşürsünler denize.Yakalayamamışlar adamı çok güçlü bir ekip olmasına rağmen.Kata o hortumu yese ölmezdi de bilinci hemen jack gibi açılmazdı bence.O kadar dayanıklılık olsa snakeman bu adam karşısında vuruş gücü bakımından yetersiz kalırdı.

Arkadaş öyle şeyler yazıyosunuz ki ; bu nerede geçiyor diyoruz ne foto atan var ne sayfa belirten :(

Oda mangada şöyle dedirtti Shanks’e , Beckmann için “ onu hiç öfkeli görmedim. Eğer o sinirlenseydi belkide onun kaptan olmasını tercih ederdi herkes”
Bence Shanks'ta özgüven eksikliği var.Ondan demiştir.

Hem sağ kol seviyesi diyorsun hem de sonra o özel falan diye kıvırıyorsun üstüne anlamadım gitti.Sağ kol seviyesiyse o dayanıklılık ve kondisyon katada da olmalı ama yoktu sorun burada darbeler çok etkiliyor kardeşi gibi.Zunishadan büyük yaratık gördün mü oars vs hepsi ufak kalıyor yanında.G4 yetersiz kalan yaratıklar gibi olduğu açık.Belki san juan wolf daha güçlüdür ama ilk 5 içinde olduğu kesindir.Kurallara uymak zorunda olmasa dağılan shiki filosu gibi mahveder milleti.İki azmanla 5 gün dövüşen adam teke gidiyor hesap et çarpan kütleyi. 2 amiral ve tsuru vardı bir zahmet düşürsünler denize.Yakalayamamışlar adamı çok güçlü bir ekip olmasına rağmen.Kata o hortumu yese ölmezdi de bilinci hemen jack gibi açılmazdı bence.O kadar dayanıklılık olsa snakeman bu adam karşısında vuruş gücü bakımından yetersiz kalırdı.
Bu mantıkla sağ kol seviyesi olan herkeste geleceği görme olmalı. Sağ kol olan herkeste iyileşme gücü de olmalı. Hepsinin busoşokusu da aynı olmalı. Hatta madem bu kadar benzer olacaklar tüm yonkoularda kata'nın 1 tane kopyası olsun.

Kata'da busoşoku, logia savunması, meyve üstünlüğü vb var. Luffy'de dayanıklılık var. İkisinin dayanıklılığı aynı olsa birbirlerine eşit olmazlar.

O olsa bu olmazdı. Şu olsa bu olmazdı. Bu tartışma böyle bitmez. Luffy'nin genel anlamda gücü şu an sağ kol seviyesinde. Dayanıklık ve irade koz güç diyorum. Yani onunla fark yaratıyor adam. Bunun nesini anlamıyorsun.

Bu mantıkla sağ kol seviyesi olan herkeste geleceği görme olmalı. Sağ kol olan herkeste iyileşme gücü de olmalı. Hepsinin busoşokusu da aynı olmalı. Hatta madem bu kadar benzer olacaklar tüm yonkoularda kata'nın 1 tane kopyası olsun.

Kata'da busoşoku, logia savunması, meyve üstünlüğü vb var. Luffy'de dayanıklılık var. İkisinin dayanıklılığı aynı olsa birbirlerine eşit olmazlar.
Sorun orada zaten adamda gelecek görme dışında ciddi bir özellik yok fark yaratacak.Gelecek görmeyi de savunma amaçlı kullanıyor anca böyle kurtarır durumu diğer sağ kollarla dövüşse.Onların saldırı gücü kadar olsa mangaka ilk olarak harcamaz zaten adam kaç kez vurdu bitiricilik sıfır mızrakla isabet yardımsız mümkün değil falan.Meyve üstünlüğü yok nereden çıkardın g4 daha üstündü.B.haki sert dendi ama ne işe yaradı o seviye dövüşte fark yaratmıyor temel sağlam olmayınca.Diğer sağ kolları tıpkı marco gibi bekliyorum.Sadece gelecek görmeyle saldırıları atlamanın en büyük kozu olduğu bir karakter olacaklarını sanmıyorum.Saldırı savunma vs dengelidir böyle bir alana bel bağlayınca işte böyle yamuluyorsun işe yaramayınca.Kata ilk gözükünce güçlü izlenimi vermişti bana ama fos çıktı.Krakerden gömlek farkı olacak kadar üstün bir isim değil marconun kıymetini yeni anlıyoruz.

Atsalarmış dayağı. Ne dese herifler kabul etmek zorunda kaldı. Aslanım benim.
Beckmann da fena çıkacaktır gri yeleleriyle. Ben yine de Marco dedim gerçi.
Oda'nın Shanks'ı oraya getirme amacı sadece savaşı bitirmekken yeni bir savaş başlatmazdı doğal olarak.

Beckman fena çıkar bilemem.Sağ kollar arasında şu anlık bi güç dengesi kurmadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık