Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Peki bu denklemdeki sağ kol-kaptan arası farklar nasıl? Hepsi kaptanı adamakıllı zarar veremeyecek adamlarken Rayleigh, beckman ve zoro gibi kaptanına yakın güçte olan adamlar kaptana baya zorluk çıkarabilirler. Yani shanks en güçsüz yonkou çıksa bile beckman'in en güçlü sağ kol çıkma olasılığı var.
Onu Oda'ya sor kardeş. Durum bu, ben ne yapayım.
Kaptanlarda görünme sıralaması; Whitebeard, Linlin, Kaido
Kaptanlarda güç sıralaması Whitebeard, Linlin, Kaido

Sağkollarda görünme sıralaması Marco, Katakuri, King
Sağkollarda güç sıralaması; Marco, Katakuri, King

Onu Oda'ya sor kardeş. Durum bu, ben ne yapayım.
Kaptanlarda görünme sıralaması; Whitebeard, Linlin, Kaido
Kaptanlarda güç sıralaması Whitebeard, Linlin, Kaido

Sağkollarda görünme sıralaması Marco, Katakuri, King
Sağkollarda güç sıralaması; Marco, Katakuri, King
Senin mantığınla gidersek shanks ve beckman seride ilk görünen karakterlerden. O yüzden diğer 3 yonkou dan da daha güçlü olmalı.

Senin mantığınla gidersek shanks ve beckman seride ilk görünen karakterlerden. O yüzden diğer 3 yonkou dan da daha güçlü olmalı.
Haklısın yanlış yazmışım. İşlenen olacaktı. İlk mesajımda öyle demiştim zaten. Shanks ve Beckman göründüler ama işlenmediler.
Gerçi Marco da işlenmiş sayılmaz ama adamı büyük bir savaşta aktif bir şekilde savaşırken gördük. Pozisyonunu gözönünde bulundurursak daha fazla işlenmeyecektir zaten.

Shanks'in en büyük olayı tayfası. Bence net olarak tayfasının diğer yonkolarınkinden güçlü olduğu da belli. Beckman'ın en güçlü sağ kol olduğu bariz bence, yine de büyük konuşmamak lazım belli olmaz. Ama adam dipçikle dalıyor. Biri kuş olup tırnak atıyor, biri gaga atıyor diğeri jelibon oluyor. Ben bunların içinden dipçikle dalan adama saygı duyarım, önümü iliklerim.

Haklısın yanlış yazmışım. İşlenen olacaktı. İlk mesajımda öyle demiştim zaten. Shanks ve Beckman göründüler ama işlenmediler.
Gerçi Marco da işlenmiş sayılmaz ama adamı büyük bir savaşta aktif bir şekilde savaşırken gördük. Pozisyonunu gözönünde bulundurursak daha fazla işlenmeyecektir zaten.
Bilmiyorum ama king>beckman kesinlikle olmaz. Ki benim beckman dememin sebeplerinden biri de bizim tayfanın güçlenmiş olması ve shanks in tayfayla vs atacağını düşünmem. Eğer oda shanks in tayfayı BB'a yedirme gibi bir şey yapacaksa zaten seviyesini öğrenemiyicez.

Bilmiyorum ama king>beckman kesinlikle olmaz. Ki benim beckman dememin sebeplerinden biri de bizim tayfanın güçlenmiş olması ve shanks in tayfayla vs atacağını düşünmem. Eğer oda shanks in tayfayı BB'a yedirme gibi bir şey yapacaksa zaten seviyesini öğrenemiyicez.
Shanks ile Luffy'nin tayfa vs atarsa Shanks ile Zoro eşleşir he, iki kılıç ustası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık