Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Balık Adam

Sizce Unvanı Hangisi Hak Ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    189
Eminiz.

Luffy'den, üstüne üstlük seri başı ezik Luffy'den yediği ilk atakta şu hale düşen Enel

En güçlü 4 korsandan birini geri püskürten şu atağı yese ne olur?

Enel Jinbei'yi değil teklemenin, dövüşmenin hayalini bile kuramaz. Arlong'u yener mi o bile şaibeli. Logia olunca kendini tanrı sanmış egomani. Caribou vol1

@Jiso Queen şu üstte olanı yaptı mı acaba? Üstüne üstlük Jinbei bundan önce iki atak yiyor.

Evet kesinlikle Jinbei net.
Niye ilk jinbei vuruyormuş :D Enel darbe yesede kalkacağına inancım tam.

Afedersin de herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı? Ne demişim orada açılsa zorlar ama yenemez demişim. Bu herkesin vs leri ve karakterlere bakış açısıyla ilgili bir şey sen kaale almasan da olur, ben de seni almam olur biter. Zaten kimse de yazmak zorunda da değil. Burada herkes istediğini yazar. Sizinde neler yazdığınıza şahit oldu bu forum ama ben hiç bir zaman kalkıpta senin gibi insanları aşalamam. Bence cümlelerine biraz dikkat et. Bizde gördük zamanında burada neler yazdıldıgını ama kalkıp da 10 yasında ki çocuk yazmaz demem. Senin bu yaptığın saygısızlık başka bir şey değil.
Herkes aynı düşünmek zorunda değil. Böyle bir şeyi kimse savun(a)maz. Ama belli konularda saçmalama derecesinde marjinal ve galaksiler arası mesafelerde farklı ve uzak yorum yaparsan bu göze batar. Senin yaptığın o yorum gibi. O yüzden önce ne yazdığının farkına var sonra yazdığın şeye tepki gösterildiğinde edebiyat yapıp yazdığın şey normalmiş gibi insanlara çıkışma. Arlong Jinbei'yi zorlar demek bu seriyi hiç okumamışsın demekle aynı şey. Akıl mantık işi değil.

Eminiz.

Luffy'den, üstüne üstlük seri başı ezik Luffy'den yediği ilk atakta şu hale düşen Enel

En güçlü 4 korsandan birini geri püskürten şu atağı yese ne olur?

Enel Jinbei'yi değil teklemenin, dövüşmenin hayalini bile kuramaz. Arlong'u yener mi o bile şaibeli.

@Jiso Queen şu üstte olanı yaptı mı acaba? Üstüne üstlük Jinbei bundan önce iki atak yiyor.

Evet kesinlikle Jinbei net.
Bu iki panelden net güçlü diyorsan tamam kardeş :oops: serinin bir işleyiş şekli var. Orada bizimkileri kurtarabilecek tek kişi Jinbei öyle panellerin çizilmesi bu kadar abartılmaması lazım ama sen öyle yorumluyorsan doğrudur. Bu panelden Jackden güçlü tamam :D

Bu iki panelden net güçlü diyorsan tamam kardeş :oops: serinin bir işleyiş şekli var. Orada bizimkileri kurtarabilecek tek kişi Jinbei öyle panellerin çizilmesi bu kadar abartılmaması lazım ama sen öyle yorumluyorsan doğrudur. Bu panelden Jackden güçlü tamam :D
Plot armor ya göremiyor arkadaş bunları, saçma sapan yorumlar cidden.

Jinbe darbe yiyip ayağa kalkmışta, ulan Chopper savunma noktasıyla Big Mom'ın saldırısını karşılıyor. Nami yıldırım çakıyor, Brook en önemli silahını kesip dalga geçiyor.

Chopper canavar moduna geçip Ateş saldırısı yemesine rağmen uzunca süre dayanıyor.

Jinbe burada 1 koymuş ama çok güçlü oluyor, Nami bile daha iyi iş yaptı orada yahu.

Herkes aynı düşünmek zorunda değil. Böyle bir şeyi kimse savun(a)maz. Ama belli konularda saçmalama derecesinde marjinal ve galaksiler arası mesafelerde farklı ve uzak yorum yaparsan bu göze batar. Senin yaptığın o yorum gibi. O yüzden önce ne yazdığının farkına var sonra yazdığın şeye tepki gösterildiğinde edebiyat yapıp yazdığın şey normalmiş gibi insanlara çıkışma. Arlong Jinbei'yi zorlar demek bu seriyi hiç okumamışsın demekle aynı şey. Akıl mantık işi değil.
Derim hala da diyorum. Seriyide okuyorum buna da sen karar verecek değilsin, herkes aynı düşüncekte demedim iki tane farklı yazdığım mesaji kendi kafanda karıştırıp kalkıp bana burada uzun uzun edebiyatta yapan sensin. Sen ilk kendi yorum yaptığın karakterı akıl ve mantık içinde yorumla sonra kalkıp marjinel ve uzak yorumlar de tamam mı? Ama sen ilk bir kendi yorumlarında akıl ve mantığı ara .... Hani sen seriyi okuyorsun ya ben okumuyorum :)

Plot armor ya göremiyor arkadaş bunları, saçma sapan yorumlar cidden.

Jinbe darbe yiyip ayağa kalkmışta, ulan Chopper savunma noktasıyla Big Mom'ın saldırısını karşılıyor. Nami yıldırım çakıyor, Brook en önemli silahını kesip dalga geçiyor.

Chopper canavar moduna geçip Ateş saldırısı yemesine rağmen uzunca süre dayanıyor.

Jinbe burada 1 koymuş ama çok güçlü oluyor, Nami bile daha iyi iş yaptı orada yahu.
Ben bir şey demiyorum, seri okuyamıyorum ben kardeş benim yorumlarım çok uçuk ve saçma :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık