Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Ana Karakter

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
En güçlü evren DB'de olduğuna göre en güçlü ana karakterde Goku'dur. Zevkine gezegen yoketmeler falan mangaka hangi kafayla yazdıysa çok abartı güç dengeleri. Alucardı bilmiyorum ama ölümsüz olmakla milyonlarca canın olması farklı şeyler ssj3 gokuya dayanmaz bence öyle bi karakter. Tabi sadece yorumlardan okuduğum kadarıyla söylüyorum Hellsing'i izlemedim

Şu Son Goku, Alucard ve diğer seçeneği (kimi kastettiklerini bilmediğimden) dışında oy verenler ciddi mi acaba :oleyo2:

Şu Son Goku, Alucard ve diğer seçeneği (kimi kastettiklerini bilmediğimden) dışında oy verenler ciddi mi acaba :oleyo2:
ben ciddiyim abi :D luffye verdim oyumu catir catir da döver :D
tabii bilmedigim icin en iyi bildigim karaktere verdim oyumu.Hellsing i biliyorum ama cok yıllar önce izlemiştim o yüzden cok az hatırlıyorum.DB yi de izlemedim hic.O yüzden Luffy e bastim.

ben ciddiyim abi :D luffye verdim oyumu catir catir da döver :D
tabii bilmedigim icin en iyi bildigim karaktere verdim oyumu.Hellsing i biliyorum ama cok yıllar önce izlemiştim o yüzden cok az hatırlıyorum.DB yi de izlemedim hic.O yüzden Luffy e bastim.
Alucard Luffy'nin lastiğini koparır Son Goku da Luffy'i Balon niyetine şişirip patlatır kimse alınmasın düşmanlığım yok bu karaktere ama öyle :D

Tengen toppa guran lagann dan Simon diyesim geliyor, herif galaksileri disk gibi gezegenleri gülle gibi kullanıyor. Gerçi guren vs şartlarına dahil mi, yoksa çıplak beden simon'u ben bile döverim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık