Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 5. Korsan

Sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    389

Üye silindi 1004

Luffy'nin Kata'yı alt etmesinin neresi içinize sinmiyor anlamıyorum, daha nasıl bir galibiyet almalıydı yani? :( Bir sağ kolu, üzerinden teknik öğrenip sonrasında seninle işim bitti diyip bitirdi dövüşü. Sonraki ark da belki de en güçlü olan yonkou ile bire bir muhatap etti onu mangaka. Yani sağ kol klasmanı bitti bu çocuk için der gibi. Ark sonu da en güçlü 5. olur işte net bir şekilde.

Şu an Luffy demedim, çünkü Weevil'ı amiral seviyesi bekliyorum ona oy attım. Luffy ark sonu geçer onu da.
Kata benim için Korsanlar Kralıdır. Luffy'nin Kata'yı yenmesi akıl tutulmasıdır. Oda yaşlandığı için iyice beyni sulandı. Tavsiye Kishi gibi genç birine bıraksın seriyi. Koskoca Katakuri-sama nasıl kaybeder maymuna?

Ödüllendirerek göstermek istiyorum.
1.Kaidou(Bu kesin, mangaka onaylı ıslak imza var) Gücüne göre ödülü:3,500,000
2.Big Mom(En old yonko, Kaidou dışında yol haritası bundada var, darbe almıyor) 3,200,000
3.Şanks(Aşağı kalır yanı yoktur fakat bence hala en zirve döneminde değildir.) 3,000,000
4.BB(Yeni yonko ve muhtemelen 1 meyve daha yiyecek hayvanat. O zaman en zirveye yerleşir) Ödül:2,300,000
5. Mihawk(Shanksle 1 v1 atmak her babayiğidin harcı değil) Ödül 2,000,000
6.Marco(Wbnin sağkolu diğerlerinden özeldir) Ödül 1,650,000
7.Wewıl(Tahminimce misyonu serideki Marcoyu öldürmek olacak) Ödül 1,600,000
8.Katakuri(Şuana kadar yenilmedi dendi, Luffy bu adamı yenince ödülğ 1,500,000 oldu o yüzden onuda Luffy ile aynı tutuyorum)
9.Luffy(yakında marcoyu geçer)
10.Beckman(Tahmin bu sadece hepsinden güçlü bilr olabilir. 1,450,000)
11.King(Güncel ödülü fazladır ve 3 tane commander bana fazla gelmedi. Yine herkesten güçli olabilir Mihawka kadar. Tahmin veriyorum 1,450,000)
12.Shiryu(Oda meyve yiyip güçlenecek daha diye düşünüyorum. Mihawkı bile geçebilir seri sonu. Ödül 1,400,000

Mihawk'tır.

Not: Luffy'nin ilk 10'da olmadığını düşünen gitsin 5 kere daha okuyup öyle gelsin şu seriyi. :/ 951 bölüm olmuş, artık bir şeyleri idrak edebilmeniz lazım. Hele hele Wano sonunda ise işler tamamen değişmiş olacak. Onu da o zaman konuşuruz.

Mihawk'tır.

Not: Luffy'nin ilk 10'da olmadığını düşünen gitsin 5 kere daha okuyup öyle gelsin şu seriyi. :/ 951 bölüm olmuş, artık bir şeyleri idrak edebilmeniz lazım. Hele hele Wano sonunda ise işler tamamen değişmiş olacak. Onu da o zaman konuşuruz.
Daha 3 senelik korsan,
2 yıl önce Kuma'ya yapma diye yalvarıyordu.
Birkaç hafta önce bir ada dolusu insan onu Doflamingo'dan kaçırıyordu.
Yine bir kaç hafta önce tüm gücüyle saldırıp gıdıklamayı bile başaramadığı Kaido'nun tek darbesiyle böcek gibi yere yapıştı.
Sadece birkaç saat önce Bigmom'a "Yapma bizi itersen ölürüz" dedi.

Sizin emrinizi yerine getirip bunları 5 kere okuyunca ne olacak hazretleri? Luffy ilk 10'a mı girecek?

Ama haklısın bak. O kadar okumadan sonra beyin bulanacağı için, 1.liğe bile yerleşebilir.

Konu "en güçlü 5. Korsan kim" burada Luffy fanları, onlar gibi düşünmeyenlere laf atma derdinde.
Niye?
Sizin gibi düşünmeyince algımız mı düşüyor?

Mihawk'tır.

Mihawk 4.sirada.

Kaido>Bm>Bb>Mihawk>şenks.Yani 5. En güçlü şenks.

Üye silindi 1004

Mihawk dediğimiz çakma vampiri Katakuri çok rahat alır çok net bu.

@Eustass Captain Kidd
Şenks torpilli memur olm. 20'ye girerse dua etsin.

Daha 3 senelik korsan,
2 yıl önce Kuma'ya yapma diye yalvarıyordu.
Birkaç hafta önce bir ada dolusu insan onu Doflamingo'dan kaçırıyordu.
Yine bir kaç hafta önce tüm gücüyle saldırıp gıdıklamayı bile başaramadığı Kaido'nun tek darbesiyle böcek gibi yere yapıştı.
Sadece birkaç saat önce Bigmom'a "Yapma bizi itersen ölürüz" dedi.

Sizin emrinizi yerine getirip bunları 5 kere okuyunca ne olacak hazretleri? Luffy ilk 10'a mı girecek?

Ama haklısın bak. O kadar okumadan sonra beyin bulanacağı için, 1.liğe bile yerleşebilir.

Konu "en güçlü 5. Korsan kim" burada Luffy fanları, onlar gibi düşünmeyenlere laf atma derdinde.
Niye?
Sizin gibi düşünmeyince algımız mı düşüyor?
Hee.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık