Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
1. Ope Ope no mi
2. Zushi Zushi no mi
3. Doku Doku no mi

Evet, doğru bu konuda anketin ilk üçüne katılıyorum. Gösterdiklerine göre, Isshonun meyvesi bir de olabilir

Ope Ope no mi kullanıcısına göre 1 numara olabilir. Law'ın tıp bilgisi çok iyi olduğu için iyi kullanıyor ama uzun süre kullanımda sıkıntı çekiyor. Haki konusunda geri kaldığı için Kaido gibi canavarlara meyveyle şov yapamıyor. Kendinden güçsüz biri olursa ortadan ikiye kesip geçiyor. Kullanıcı çok büyük etken.

Yer çekimi meyvesi bu konuda biraz daha iyi gibi duruyor. Çok üstün bir seviye olmasan bile bu meyve seni üst sıralara koyar. Enel gibi. Bu açıdan bence yer çekimi daha iyi bir güç.

Kullanıcılardan bağımsız olarak benim için ilk üç sıralama şöyle;

1)Hobi Hobi no Mi

2)Noro Noro no Mi

3)Soru Soru no Mi

1. Ope Ope no mi
2. Zushi Zushi no mi
3. Doku Doku no mi

Evet, doğru bu konuda anketin ilk üçüne katılıyorum. Gösterdiklerine göre, Isshonun meyvesi bir de olabilir
Ope Ope no Mi çok güçlü ve tehlikeli bir meyve ama mesela bu meyve Law'daydı ve Sabody'de kendini Kid ve Luffy'den sıyıracak kadar güçlü gösterilmedi ve bence Sabody'de bir çaylak Zushi Zushi no Mi veya Doku Doku no Mi gibi bir güce sahip olsaydı Luffy ve Kid'den daha fazla dikkat çekerdi. Bu yüzden bence Ope Ope bu ikisi kadar güçlü görünmüyor ve Doku Doku'dan değil ama Zushi Zushi no Mi'den zayıf.

Ope Ope no Mi çok güçlü ve tehlikeli bir meyve ama mesela bu meyve Law'daydı ve Sabody'de kendini Kid ve Luffy'den sıyıracak kadar güçlü gösterilmedi ve bence Sabody'de bir çaylak Zushi Zushi no Mi veya Doku Doku no Mi gibi bir güce sahip olsaydı Luffy ve Kid'den daha fazla dikkat çekerdi. Bu yüzden bence Ope Ope bu ikisi kadar güçlü görünmüyor ve Doku Doku'dan değil ama Zushi Zushi no Mi'den zayıf.
Zushi Zushi elin köylüsünü de güçlü yapar. Ama Ope Ope en güçlüyü yenilmez ve rakipsiz yapar. Bu yüzden Opeyi seçiyorum ben. Garp, Ope yese Yonkolara tek atar

Zamanında Zushi Zushi demişim. Bugün olsa Ope Ope derim. Adam baya taktı Ope Ope ye. Kuma nin meyveside baya sekildi. Seri paramecialarin yüzü suyu hurmetine güzel gidiyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık