Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
1- Açık denizde ilerlerken peşine filo takıldı, yapması gereken tek şey Gura ile dev dalgalar yaratıp filoyu tarumar etmek.
2- Yine dev dalgalar yollayarak adaları yok edebilir.
3- Saldırı gücünü epey bir arttırıyor.
4- Havada sarsıntılar yaratabileceğinden ötürü gelen fiziksel saldırıları engelleyebilir. Mesela top mermileri, Sakazuki'nin ateş saldırıları gibi.
Bunlar şimdilik aklıma gelenler ve sadece bunlarla bile 1. sırada olması için yeterli.
Bunu Sakazuki'nin gökyüzünden yağdırdığı alevleri gördüğü halde bir şey yapmamasına ne demeli o zaman. Yani Oda bize çok güçlü diye söylüyor ama WB iyi kullanamadı öyleyse. Sakazuki'yi yatağa mahkum etmesi gerekiyordu ama Sakazuki dövüş bittiğinde bile halen WB Korsanları'nı kovalıyordu.

Bunu Sakazuki'nin gökyüzünden yağdırdığı alevleri gördüğü halde bir şey yapmamasına ne demeli o zaman. Yani Oda bize çok güçlü diye söylüyor ama WB iyi kullanamadı öyleyse. Sakazuki'yi yatağa mahkum etmesi gerekiyordu ama Sakazuki dövüş bittiğinde bile halen WB Korsanları'nı kovalıyordu.
Şöyle ki burada da görüldüğü gibi o saldırılar yukarıdan geliyor ve bunu engellemek için bir sarsıntı yaratsa bu sarsıntı sadece havada ilerlemez. Alan olarak hareket edeceği için buzun üstündeki adamları da sarsıntı dalgasına maruz kalacak. Kubbe şeklinde hareket ettiğini hayal et, kalkan gibi değil.

şu anda fujitora'daki gravity meyvesi oldukça güçlü gözüküyor.
ama kizarunun parıltı-ışıltı artık her neyse meyvesi gibi nerf yemesi muhtemel.
fujitora'dan sonra bigmom'daki soul meyvesinin güçlü olduğunu düşünüyorum.
üçüncü en güçlü meyve magellandaki doku doku no mi meyvesi.

üstteki meyveler daha çok mantıksal sınırları olan meyveler. az çok neler yapabileceği belli ve yiyen kişi dandik biri olsa bile o kişiyi en tepeye taşıyabilecek özellikler veriyor.

ama aşağıdaki meyveler kullanıcısına göre aşırı güçlü olabilen meyveler ve meyvede uzmanlaşma gerektiriyor.
ope ope no mi, hobi hobi no mi, kage kage no mi ve perona'nın meyvesi güçlü değilde hex diyebileceğimiz, büyülü meyvelerden. onları farklı kategoride değerlendirmek gerekir gibime geliyor. çünkü sınırları yok.

Millet niye Gura Gura'yı bu kadar büyütüyor anlamış değilim. Fujitora'nın meyvesiyle yapabileceklerinin sınırı da yok. Her türlü rakibe karşı etkili. WB, Roger, Kaido ya da Big Mom gibi karakterlerde olsa efsane olurdu. Haoshoku kullanıcılarında başka seviye olurdu bu meyve. Henüz Fujitora Reis bize çok fazla göstermedi bu meyvenin neler yapabileceğini. Amiraller içinde Yonkou meyvesi olabilecek bir meyve göster deseler Fujitora'nın meyvesini gösteririm.

Bu aralar Big Mom'un ruh meyvesi de yükselişe geçti. Güçlü kişilerin ruhunu alacak olsa o kişilerin gücünü kendisine katabiliyor mu acaba? En son kendi ömründen yerken bu konuyla alakalı bir şeyler söylemişti. Düşünüyorum da Kaido'nun ruhunu çekse ve o ömrü kullansa nasıl bir seviyeye çıkar acaba?
Beyaz Sakal hiç tam güçte kullanırken gösterilmedi çünkü hep yanında birileri vardı. Marinford'da kendini tuttu çünkü tutmasa tayfası da telef olurdu ayrıca tüm Marinford'u yıksa kelepçeli Ace kurtulamazdı Meyve çok fazla güce sahip o kadar fazla ki yıkımı aşırı kullanımında kontrol edemiyorsun. Uyanışının nasıl bir şey olacağı da belirsiz zaten etki alanı çok fazla uyanışı ile belki de gerçekten dünyayı yok edebilir.

Marineford'da beyazsakal bitik durumdaydı zaten. Ne meyvesini iyi kullandı ne de doğru düzgün haki kullanabildi. Ancak bu meyve 1vs1'de aşırı güçlü. Bildiğin gelişmiş silahlanma görevi görüyor ve menzili çok uzun.
Çevreye yıkımını saymıyorum bile. Ben bu meyvenin düzgün kullanımını Teach'te göreceğimizi düşünüyorum.

Hobi hobi bana en çok korkutucu gelen meyve onunla savaşamazsın sana bir kere dokunursa vay haline. Güç olarak bence soru soru meyvesi en üstünü hele de Bmnin kullanımını görünce bunu düşünmemek yanlış olur. Ama kullanım ile güç birlikte düşünülecek olursa gomu gomu gura guradan bile üstün olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık